MADENCİLERİN SESİ OLACAĞIZ

 

 

MADENCİLERİN SESİ OLACAĞIZ

Genel Merkez Yönetimine talip olan Sabri Darıcı ve ekibi Beycuma Beldesinde madencilere hitap etti. 

2019 yılının Ocak ayında yapılacak olan Karadon taban delegasyon seçimi için startBeycuma beldesinden verildi. Genel Merkez yönetimine aday olan Sabri Darıcı ve ekibi Murat Sarı, Ceyhun Girgin ve Uğur Kaya bugün Beycuma düğün salonunda madencilerle bir araya geldiler. 

Onlarca madenciye hitap eden Darıcı ve ekibi amaçlarının madencilerin sesi olmak olduğunu söyleyerek, ‘’Bizler sizlerin sesi olmak için bu yola çıktık. Sizin derdiniz bizim derdimiz. Bu iş ekip işi. Bizlerde ekibimizi kurduk sizlerin destekleri ile bu yola çıktık. Birlik ve beraberlik içerisinde bu seçimde bizde varız. İnşallah bu seçimlerden alnımızın akıyla çıkarsak sizlerin sesi olacağız. Bizler madencilerin ne zorluklar altında çalıştıklarını en iyi bilenlerdeniz. Sıkıntılarınızı sorunlarınızı biliyoruz. İnşallah seçimi kazanırsak hep beraber bu işin altında kalkacağız’’dediler. 

Toplantının ardından madenciler, Sabrı Darıcı ve ekibi alkışlayarak, ellerinden gelen desteği vereceklerinin sözünü verdiler. Bir dönem Genel Maden İşçi Sendikası Karadon Baş Temsilcisi olarak görev yapan Sabri Darıcı şuanda da Karadon Amelebirliği Şube Yöneticisi görevini sürdürüyor. 

Emre Can BAYRAM
  

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Karneyi kapan başkana koştu
Çaycumalı bazı çocuklar karne sevincini Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ile paylaştı. Kantarcı karne...

Haberi Oku