Maskeler dağıtılmaya başlandı!
Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından Zonguldak'ta faaliyet gösteren 103 kulübe 5 bin adet maske dağıtımı başladı. 
********
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Başkanı ve  TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez  korona virüs nedeniyle maske sıkıntısı çeken kulüpler için maske dağıtılacağını açıklamıştı.Düşmez'in gönderdiği 5 bin adet maske dün Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna ulaştı.
 Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Demir, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç,Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, Amatör Spor Kulüpleri Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akardaş, Federasyon binasında kulüplere maske dağıtımına başladı. 
İl Müdürü Hakan Yüksel; 'Desteklerin dolayı Düşmez'e teşekkür ediyoruz'
Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, desteklerinden dolayı Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Başkanı  Ali Düşmez'e teşekkür ederek, ''Ülkemizde baş gösteren korona virüs nedeniyle ülkemizde spor müsabakaları iptal edilmişti. Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Başkanı  Ali Düşmez önderliğinde tüm spor kulüplerine maske dağıtılması kampanyası başlamıştı. Bu neden Zonguldak ilimize Amatör Spor Kulüplerimize dağıtılmak üzere maskeler geldi. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Demir, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç ve Amatör Spor Kulüpleri Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akardaş yönetiminde maske dağıtımına başladık. Başta Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Başkanı Ali Düşmez'e ve herkese çok teşekkür ediyoruz''dedi. 
Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Kemal Demir; 'Çok büyük bir aileyiz'
Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Kemal Demir, kendilerinin çok büyük bir aile olduklarını belirterek, ''Mart ayında başlayan korona virüs nedeniyle zor günlerden geçiyoruz. Ama görüyoruz ki biz çok büyük bir aileyiz. Bu korona virüsü yenmek için ülkemiz canla başla uğraşıyor. Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK)  ve Gençlik Spor Bakanlığı tarafından bizlere maske gönderildi. Ramazan ayı nedeniyle birlik beraberliğimiz için gerekli hizmetleri yaptık. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü iş birliği ile Zonguldak'ta ki ivmeyi değiştireceğimize inanıyoruz.  Biz bu hizmetleri devam ettireceğiz. Sizlerde bu ailenin bir parçasasınız''şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

TRT ZOBARI ÖDÜLLENDİRDİ

Haberi Oku