MİNİKLERİN YERLİ MALI KEYFİ
Zonguldak İlkokulu Anasınıfı öğrencileri Yerli Malı Haftasını kutladı

Zonguldak İlkokulu anasınıfı öğrencileri, öğretmen Yıldız Çaltepe gözetiminde Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftasını (Yerli Malı Haftası) kutladı.

*************

Kent Merkez’inde eğitim-öğretim veren Zonguldak İlkokulu’nda  12-18 Aralık Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası (Yerli Malı Haftası) kutlandı.

Zonguldak İlkokulu anasınıfı öğretmeni Yıldız Çaltepe Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası kapsamında sınıfta bir program düzenledi. Öğrencilerin Türk yapımı ürünleri kullanmaya teşvik etmesi amaçlanan Yerli Malı Haftası’nda, velilerin de destekleriyle yapılan  ürünler miniklere dağıtıldı.  Yerli Malı haftasının önemi anlatılan programda minik öğrenciler hoşça vakit geçirerek gönüllerince eğlendi.

Çocuklara yerli malı kullanmalarını sağlamayı amaçladıklarını söyleyen Anasınıfı öğretmeni Yıldız Çaltepe, “Bu doğrultuda çocuklarımızı bir nebze de olsa Türk malı kullanmalarına teşvik ettik.  Onlar içinde güzel bir anı oldu. Bu programı düzenlememizde emeği geçen velilerimize de teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

10 Dakika Geç Kalınca Sınavına Alınmadı

Haberi Oku