Mithatpaşa, yine, yeniden...
Zonguldak'ta kent trafiğini rahatlatması planlanan, 2013 yılında temeli atılan ve geçen yıl ödenek yetersizliği nedeniyle durdurulan Mithatpaşa Tünelleri, Karayolları 15'nci Bölge Müdürlüğü tarafından 'yapımı öncelikli birinci proje' kapsamına alınmasının ardından tekrar başladı.

Tünellerden birisinin 2019 yılı sonuna kadar tamamlanıp hizmete açılacağını ifade eden firma yetkilileri, yaklaşık 250 işçiyle projeyi tamamlamaya çalıştıklarını belirterek, “Tünelde kömür ve gaz var. Ancak gaz için gerekli tedbirleri aldık. Tünellerin şu ana kadar yüzde 15’i bitirildi" dediler. (Haber Merkezi)
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kömürkentli 1 yıl önce

Bu istanbul’a yağmur gibi akan ödenekler zonguldak’a gelince neden bitiyo anlamıyorum bi kilimli sahil yolunu bile bitiremediniz yazık bi millete bizim vergilerimiz istanbul daki köprüleremi gidecek hep

Misafir Avatar
Orhan Uyar 1 yıl önce

Ey etkili ve yetkililer. Lütfen ikisine aynı anda değil, birini bitirip, hizmete açtıktan sonra diğerine başlayın. Çünkü biliyoruz ki, kısa bir süre sonra ödenek bitecek ve tüneller başka bahara kalacak. Hiç olmazsa biri bitsin.

banner228

10 Dakika Geç Kalınca Sınavına Alınmadı

Haberi Oku