FLAŞ HABER
Moderatörlüğünü O Yaptı…

Türk Eczacıları Birliği olarak bu yıl 14. Türkiye Eczacılık Kongresi 1-3 Kasım 2018 tarihleri arasında Sheraton Ankara Hotel'de, "Meslektaşlarımıza, Hastalarımıza, Topluma Sözümüz Var!" başlığıyla gerçekleştirildi.

Programın 11. Oturumunda “Sağlığa Erişimde İlaç Dışı Ürünler ve Yaklaşımlar” konulu panelin moderatörlüğünü Zonguldak Eczacılar Odası Başkanı Ayşegül Kara üstlendi.

14. Eczacılık Kongresiyle ilgili açıklamada, “1980 yılından bu yana düzenlenen, 2006 yılından bu yana ise iki yılda bir gerçekleştirilmekte olan Türkiye Eczacılık Kongrelerimiz; eczacıları, eczacı örgütlerini, eczacılık fakültelerini, ilaç sektörünü, kamu bürokrasisini ve politika yapıcıları buluşturan; ulusal ve uluslararası arenada mesleği temsil eden önde gelen isimleri ağırlayan, eczacılık alanının en geniş katılımlı ve en önemli bilimsel platformlardan biri olma niteliği taşımaktadır.  

Ülkemizden ve dünyanın çeşitli ülkelerinden bilim insanlarının katkıları ile gerçekleşecek olan konferansların ve panellerin yanı sıra Kongremizin önceki yıllarda ulaştığı bilimsel düzeyin sürdürülmesi, yükseltilmesi ve sosyal açıdan da verimli olabilmesi için çaba göstermekteyiz. Kongremiz kapsamında, geçmiş yıllarda olduğu gibi en iyi poster ve sözlü sunum ödülleri ve basın ödülleri verilecektir.” denildi.

 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

O da koroya katıldı: “Gün zillet ittifakına...

Haberi Oku