“MÜDÜRLERİ VALİYE ŞİKÂYET EDECEĞİM”

Genel sekreter ve yardımcılarının toplantıya katılmamasına sinirlenen İl Genel Meclis Başkanı Vacip Durdubaş, bilgi verilmemesini vali beye ileteceğini söyledi.

Genel 05.03.2015, 13:15 05.03.2015, 13:25
1968
“MÜDÜRLERİ VALİYE ŞİKÂYET EDECEĞİM”
“MÜDÜRLERİ VALİYE ŞİKÂYET EDECEĞİM”

Meclisin gündemine İl Genel Meclis Başkanı Vacip Durdubaş’ın Ereğli Öğretmenevi de Özel İdareye ait ofis satışıyla ilgili mecliste bilgi verecek daire müdürünün katılmaması üzerine gergin sözleri damgasını vurdu.

CHP Grup Başkanı Nebahattin Yılmaz’ın meclise gelen protokol ve teklif şeklindeki maddelerin bir gün öncesinden bilgilendirmesini istemesi üzerine Başkan Durdubaş, “Biz burada protokol oylamıyoruz. Önce komisyona gitmesini oylayacağız. Komisyon uygun görürse meclis onaylıyor. Ben farkındaysanız hiçbir kararı direk burada geçirmeye çalışmıyorum. Komisyonda bunları inceleyip bakmıyor musunuz? Ben anlamadım. Burada genel sekreter ve genel sekreter yardımcısının toplantıda bulunup bilgi vermemesini. Bu konuyu Sayın valime ileteceğim. Burada hiç kimse meclisi dikkate almıyormuş gibi davranamaz. “Yok, efendim işimiz vardı. Gelemedik” mazeretleriyle burada bilgi vermeyenlerle ilgili ben kendi yetkimi kullanacağım” dedi.


Yorumlar (0)
23
açık