Muhtarlara Ahlaksız Teklif!
Zonguldak Belediyesi, merkezde bulunan 19 mahalle muhtarını 23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye seçimleri için acil toplantıya çağırdı.

Saat 17.00’de Zonguldak Belediyesi muhtarlardan sorumlu daire müdürü Kenan Şeref ve AKP belediye meclis üyesi Hüseyin Kahveci ve Şendoğan Karataş’ın yaptığı toplantıda, muhtarlardan İstabul’da yapılacak seçimlere gidecek öğrenci isimlerini vermeleri istendi. Muhtarlara açık açık AKP’ye siyasi destek olmaları çağrısı yapılmasına kızan Çınartepe Mahalle Muhtarı Okan Girgin, toplantıyı terk etti. Bazı muhtarlar ise kendilerine böyle bir teklif yapılmasına tepki koydu. Bazı muhtarlar da AKP’ye oy verecek öğrencilerin isimlerini belediyeye vereceklerini beyan etti.


Anahtar Kelimeler
MuhtarMurat Uzun
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Yapma yav mustafa abi 13 ay önce

Abi senin yaptığın haberlere yakışmadı bu haber akp ye destek olmalarını söyleyen kim açıkla bence okan girginle diyolağa girip odadan çıkmasına sebep olan muhtarıda söylemelisin sana yakışmadı bence abi. Olsun yanlış yönlendirilmiş olabilirsin ... aman bizi yanıltma başkalarının sözüyle başka gazete yok aman abi

Misafir Avatar
Ahmet uzun 13 ay önce

Bu haber geçen sefer farklıydı günlük degisiyormu

banner228

Ticari taksiye çarpıp kaçtılar! 2 yaralı

Haberi Oku