MÜSABAKALARIN NE ZAMAN BAŞLAYACAĞI BELİRSİZ

MÜSABAKALARIN NE ZAMAN BAŞLAYACAĞI BELİRSİZ 

Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, korona virüs nedeniyle ertelenen amatör maçlar hakkında açıklamkalarda bulundu.
Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, spor müsabakalarının ne zaman başlayacağı belirsiz olduğunu söyleyerek, herkesin sağlığı için evde kalmasını ve sporununu evde yapmasını istedi. 
''Spor müsabakaların ne zaman başlayacağı belirsiz''
Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, müsabakaların başlama tarihinin belirsiz olduğunu söyleyerek, ''Biliyorsunuz ki ülkemiz korona virüsle mücadele ediyor. Bir çok ülkede ağır tedbirler alınıyor. Ülkemizde korona virüsle müthiş bir mücadele gösteriyor. Tedbirler hat safada. Şuana kadar ülkemiz 21 kişi vefat ederken 947 kişi karantina altında. Bütün spor müsabakalarıda iptal edildi. Spor müsabakalarının ne zaman başlayacağı hala belirsiz. Ben buradan sizlere tek birşey söyleyerebilirim. Bu korona virüs ülkemkizden gidene kadar kimse dışarı çıkmasın herkes evinde kalsın''dedi. 
''Sporumuzu evde yapalım''
Sporcuların bir odayı boşaltıp evde spor yapmalarını ifade eden Malkoç, ''Sporculara da tavsiyem evlerinde bir odayı boşaltıp antrenmanlarını evde yapmaları. Bu sayede antrenmanlarını yapmış olurlar. Bize gelen herhangi bir bilgi olursa sizlerle paylaşacağım. Ama şuanda görüyorsunuz evde kalmak en iyisi. Herkes spordan önce şuan için sağlığını düşünsün.''
Emre Can Bayram
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Memur-Sen açlık-yoksulluk rakamlarını açıkladı

Haberi Oku