Mustafa Özdemir’den selam var!

Genel 23.03.2021, 21:27 24.03.2021, 01:47
1567
Mustafa Özdemir’den selam var!

ÖZEL HABER - Avukatıyla bugün bir görüşme yapan Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Mustafa Özdemir, kendisine yöneltilen iddiaları yanıtlamayı bile zül saydığını söyledi.

Tutukluğunun kaldırılma istemi Bartın Sulh Ceza Hâkimliğince de reddedilen Gazetemizin Yazı İşleri Müdür Mustafa Özdemir dün avukatı ile bir görüşme yaptı. Sağlığının son derece yerinde olduğunu söyleyen Özdemir kendisine yöneltilen suçlamaları yanıtlamayı bile zül saydığını söyledi. Özdemir avukatına, “Olaya adı karışan A.K.’nin babası yakın arkadaşımdır. Kendisi adeta elimde büyümüş bir çocuktur. Ona yapılacak bir kötülüğü evladıma yapılmış sayarım, insan kendi evladına böyle bir kötülük yapar mı? Bu konuda bana yönelen sorulara cevap vermek zorunda kalmak bile, beni, son derece üzüyor. Adaletin er geç tecelli edeceğine inanıyorum” dedi.

KENDİSİNE PEK ÇOK KEZ BÖYLE BİR ŞEY YAPMAMASINI TELKİN ETTİM

A.K. ile bir gün önce tesadüfen görüştüklerini söyleyen Özdemir, “Adliye’ye bir evrak vermek üzere giderken tesadüfen önüme çıktı. Aracıma aldım. İş konusunda çok sıkıntılı olduğunu, belediye önünde eylem yapacağını söyledi. Ben kendisine böyle bir şey yapmaması gerektiğini sıkı sıkı tembih ettim. Daha önce de başkalarının yanında da aynı sözleri söyledi. Kendisine bu konuda ne gibi telkinler yaptığımın onlarca tanığı var. Sonra ayakkabılarının yırtık olduğunu söyleyerek benden para istedi. Ben de şu an üzerimde para olmadığını yarın gelip almasını söyledim. Ertesi gün de geldi 50 lira verdim. O da bu para ile benzin alıp eylemini yapmış ” dedi.

ADALETİN ER YA DA GEÇ TECELLİ EDECEĞİNE İNANIYORUM

Kendini seven herkese selam da gönderen Özdemir, “Beni sevenlerin tutuklanmama çok üzüldüğünü biliyorum. Hiç kimse üzülmesin. Her zaman yanımda duran arkadaşlarımın, dostlarımın boyunlarını önlerine eğmelerini gerektirecek en küçük bir hareketim olmadı. Böyle iddialarla karşı karşıya kalmak beni de üzüyor ama bugünler de geçecek. Moralimi diri tutmaya çalışıyorum. Adaletin er ya da geç tecelli edeceğine inanıyorum. Tüm dostlarıma çok selam söyleyin. Bu sürecin fazla uzayacağını düşünmüyorum. Dostlarımla er ya da geç buluşacak, temiz toplum için verdiğimiz mücadeleye kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (4)
Halk 7 ay önce
" O söylüyorsa doğrudur" diyebildiğimiz kişidir Mustafa ÖZDEMİR...
efe 7 ay önce
sen üzülme güzel insan! elbet adalet tecelli edecek, hak yerini bulur, kimsenin hakkında kimsede kalmaz.
Akay TURHAN 7 ay önce
Mustafa Özdemir’e yapılan kumpası şiddetle kınıyorum. Adalet yerini bulacak! Bu da gececek dostum, neler geçmedi ki !
AKAY TURHAN 7 ay önce
Mustafa Özdemir’e yapılan kumpası şiddetle kınıyorum. Adalet birgün yerini bulacak. Bu da gececek dostum, neler geçmedi ki !
16
kapalı