MÜŞTERİLERİNİ KORONA VİRÜSDEN KORUYOR
Kozlu İlçesinde telefon tamiri uğraşan Görkem Özdemir, korona virüs nedeniyle geliştirdiği çözüm yolu  ile vatandaşların sağlığını koruyor. 
Tüm Dünya'da etkisini gösteren ve Türkiye'de etkisini sürdürmeye devam eden korona virüs nedeniyle esnaflarda vatandaşların sağlığı için çözüm yolları bulmaya başladı. Zonguldak'ın Kozlu İlçesin'de  faaliyet gösteren İphone servis plus sahibi Görkem Özdemir kendi imkanları ile çözüm yolu geliştirerek vatandaşları sağlığını korumaya çalışıyor. Özdemir, korona virüs nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşların telefonlarını kapılarından alarak dükkanında ultraviyole ışık ve dezenfektelerle tamir edip kapısına kadar bırakıyor. Öte yandan Görkem Özdemir, tamir esnasında ise elinde eldiven ve maske ile çalışarak hem kendisinin hemde vatandaşların sağlığı ne kadar koruduğu ortaya çıkarıyor. 
''Telefonların tamiri bittikden sonra ultraviyole ışık ve dezenfekte edip teslim ediyoruz''
İphone servis plus sahibi  Görkem Özdemir , Görkem Özdemir, telefonlarının tamiri bittikden sonra dezenfekte edip teslim ettiklerini söyleyerek, ''Ülkemizdeki korona virüsü salgını nedeniyle vatandaşlarımızın evden çıkmaları önerilmiyor. Bizden vatandaşlarımıza evden çıkmalarını önermiyoruz. Bunun için bir çözüm yolu geliştirdik. İnsanların arızalı telefonlarını evden alıp onarımı bitikden sonra tekrar dezenfekte edip evlerine kadar bırakıyoruz. Bizde yüzde yüz hijyene önem veriyoruz. Eldiven ve maske ile çalışıyoruz. Ultraviyole ışık ve dezenfektanlarla telefonlarınızı tamir ettikden sonra dezenfekte edip bırakıyoruz. Müşterilerimiz korona virüs bittikden sonra aynı hizmet vermemizi istiyorlar. Bizlerde onların taleplerini karşılamaya çalışıyoruz''dedi. 


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Otopark Cuma namazı için hazırlanıyor

Haberi Oku