O da koroya katıldı: 'Gün zillet ittifakına tokat atma günü”
 Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya;
“Gün zillet ittifakına tokat atma günü”

Spor Bakanı Yardımcısı Hamza Yerlikaya bugün TTK Memurlar lokalinde, Ak Parti Teşkilatının düzenlediği, Gönül Yemeği'ne katıldı.   

Ak Parti Başkanı Zeki Tosun, İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, milletvekilleri ve partililerde yemekte hazır bulundu. 

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, ”Zonguldaklının motive olduğunu, birlik beraberlik içerisinde olduğunu gördük. Bugün bir ve beraber olma  günüdür. Gün hesap sorma günü değil zillet itifakına tokat atma günüdür. Gün başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkma günüdür. Allah’ın izniyle dimdik Zonguldak olarak ayakta durarak omuz verme günüdür. Her daim birlikte olacağız. Adayımıza sahip çıkacağız. Yolumuza dimdik durarak yolumuza devam edeceğiz. Milletvekillerimiz olmasa Zonguldak’a hizmet gelir miydi?Cumhurbaşkanımız burayı seviyor. Onun için iki kez buraya geldi. İnşallah 2071 vizyonuna gideceğiz" dedi. 

Emre Can BAYRAM
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
gurbet 1 yıl önce

Sizden başka zilletmi var sahtekar utanmaz rezil akp ve işbirlikçileri...50milyon dolar için tank palet fabrikasını 2044 yılına kadar bmc ve katarlılara ortak edin tuyu bitmemişlerin haklarını yiyin sonrada çıkın yerli ve milli diye nutuk atın..haburda davul zurna ile teroristleri karşılayın dolmabahçede mutabakat imzalayın osloda pkkyla masaya oturun hendekler kazılırken mayınlar bombalar doşenirken ses çıkarmayın fetoyu besleyin buyutun sonrada çıkın muhalefete zillet deyin ulan öyle bir sahtekarsınızki 360 derece donen fırıldak partisisiniz Allah izni ile inş..bu millet size en büyük tokadı atacaktır...

Misafir Avatar
S.Temiz 1 yıl önce

Asıl zillet kendileri sözde milli sporcuya yakışmadı yazıklar olsun

Misafir Avatar
67 1 yıl önce

yaziklar olsun sen kupa kaldirirken zi̇llet dedi̇ği̇n bu i̇nsanlar sana destek olan i̇nsanlardi

banner228

Eleştirilere yanıt verdi

Haberi Oku