Ölen şoför arkadaşını otobüsten indirip direksiyona geçmiş!

Genel 08.08.2021, 13:07 08.08.2021, 13:24
2414
Ölen şoför arkadaşını otobüsten indirip direksiyona geçmiş!

Zongudak'tan İzmir Aliağa'ya giden Efe Tur'a ait yolcu otobüsü bu gün sabaha karşı 04.40 sularında direksiyon hakimiyetini kaybederek devrildi. Kazada hayatını kaybeden Kerem  Başol'un otobüsün birinci kaptanı olan Onur Güneş’i "sen eve git yarın akşam gelirsin" diyerek direksiyona çıktığı öğrenildi. 

Birinci kaptan Onur Güneş'in rahatsızlığı nedeniyle fedakarlık yaparak Kerem Başol'un bu sebeple yorgun ve uykusuz olabileceği öne sürüldü.

Kaza yapan otobüsten son anda inen kaptan Onur Güneş ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla  terminalde yaşananları şu ifadelerle anlattı:  “Can arkadaşım Kerem’im dün akşam seni yolcu ettim. Beni araçtan indirdin. ‘Evine git kardeşim’ dedin bana. ‘Yarın akşam gelirsin’ dedin bana. Üzdün beni be kardeşim üzdün”

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (1)
Zeki Topçuoğlu 2 ay önce
Ay ne kadar da vefalı biriymişsın sen! Senin yerine ölüme gitmiş bir arkadaşın için arkasından söyleyeceğim tek söz ÜZDÜN öyle mi? Yıkıldım, şoka girdim, mahvoldum, ben artık nasıl kendime gelirim, eridim, bittim vs. değil de ÜZDÜN... Bak ben sana ÜZDÜN'ü aratmayacak başka sözcükler de bulayım, başka yerlerde de paylaşırsın: Canım sıkıldı, keyfim kaçtı, tüh ya, hay Allah, keşke olmasaydı, yazık olmuş, neyse, ne diyeceğim bilemedim...
17
kapalı