OYUN BOZULDU!
Kent Konseyi’nde yangından mal kaçırır gibi üyelere haber vermeden kongreye giden Yesari Sezgin’in karşısına Savaş Çiloğlu aday çıktı

OYUN BOZULDU!

Kent Konseyi 27 Haziran Perşembe günü itibariyle genel kurula gidiyor. Belediye Nikah Salonunda saat 14.00’te başlayacak olan genel kurul öncesinde üyelere bilgi vermediği gibi 3 gün kala bazı genel kurul üyelerine davetiye gönderen mevcut başkan Yesari Sezgin’in oyunu bozuldu. Bir çok Kent Konseyi Üyesi kongre olduğunu Halkın Sesi’nin haberinden öğrendi. Haberin ardından Çaycumalılar Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu, aday olduğunu açıkladı.

Bilindiği gibi kurulduğu günden bu yana Yesari Sezgin’in başkanlık ettiği Kent Konseyi’nin apar topar kongreye gitmesi tepkilere neden olmuştu. Öte yandan, bir çok muhtar ve STK’nın yanısıra Demokrasi Platformu da Savaş Çiloğlu’nu destekleme kararı aldı.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
mürsel demirci 5 ay önce

bu gereksiz sadece show budalası adamı silin. çiloğlunun ayağına su dökemez. daha öncede zaman a yazık olmuştu. herkes çiloğlunu desteklemeli

Misafir Avatar
BİLEN 5 ay önce

Zonguldakın kalkınması, sorun ve problemleri için sesini duyaracak, uğraş verecek ne becerikli bir Kalkundurma Derneği ne de siyasetcisi ve politikacısı var. Sırf Çaycumaya değil Zonguldak’ın geneline lazımsın, Savaş Başkan. Zongudak İlinin kalkınmasına yönelik Senin demeç ve konuşmaların yeter…..

banner228

Ceylan’dan 'Müze' Teşekkürü

Haberi Oku