ParaVolley başarı hikayesini anlattı

ParaVolley başarı hikayesini anlattı 

Kdz. Ereğli Belediyespor ParaVolley takımı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Zoru Başaranlar- Akran Sohbetleri’ne katıldı.
Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Ereğli İlçesin'de Yurt Müdürlüğü Salonu'nda  ‘Zoru Başaranlar- Akran Sohbetleri adı altında konfrans düzenledi. Konferansa Kdz. Ereğli Belediyespor ParaVolley takımı, antrenör Adem Çelik, Kdz Ereğli KYK Yurt Müdürü Mete Okur, Eğitim Şube Müdürü Erhan Yavaş ve Eğitim sorumlusu Elif Sefercik ve davetliler katıldı. 
Sohbet havasında gerçekleşen konferansta Kdz. Ereğli Belediyesporlu voleybolcular, teknik ekip ParaVolelley takımının kuruluşu ve başarı hikayesi anlatıldı.
ParaVolelley Takımı – Milli Voleybolcu Kdz. Ereğli Belediyespor As Başkanı Tarkan Atik, böyle anlamlı bir organizasyona katılmaktan takım adına büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek “ 2014/2019 ParaVolley hikâyemizi paylaştığımız bu anlamlı organizasyonun gerçekleştirilmesinde desteğini esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Hakan Yüksel olmak üzere Gecede Bizleri Yalnız Bırakmayan Başta Kdz Ereğli KYK Yurt Müdürü Mete Okur, Eğitim Şube Müdürü Erhan Yavaş ve Eğitim sorumlusu Elif Sefercik ve salonu dolduran Eğitim Fakültesi ve Yüksek Okul öğrencileri ne ilgileri için Kdz. Ereğli Belediyespor ParaVolley ailesi olarak çok teşekkür ederiz. “dedi.
Emre Can Bayram
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

VALİ BEKTAŞ ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI

Haberi Oku