PROTOKOL, CURLİNG İLE TANIŞTI

Genel 22.05.2019, 14:13 22.05.2019, 14:45
1783
PROTOKOL, CURLİNG İLE TANIŞTI

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı, İl Emniyet Müdürü Metin Turanlı, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı ve Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, sporcu fabrikasında floor curling antrenmanını ziyaret ederek denemelerde bulundu.

Fener'deki kapalı tribünlerin altında yer alan curling pistinde, yeni sporcular kazandırmanın mutluluğu yaşanıyor. Özellikle yeni bir branş olmasına rağmen curling antrenörü Mustafa Demir yönetiminde yaygın bir hale getirildi. Şu anda floor curling yönetiminde tahta zeminde eğitimlerini veren Demir, sporcuların kendilerini geliştirmesinin ardından buzun üstüne çıkaracak. Kısa zaman içerisinde sporcularıyla birlikte katıldığı floor curling branşında madalyalarla dönen Mustafa Demir, aynı başarıyı buzun üstünde de kalmayı hedefliyor.

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş , Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı, İl Emniyet Müdürü Metin Turanlı, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Pro. Dr. Mustafa Çufalı ve Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, sporcu fabrikasında floor curling antrenmanını ziyaret ederek curling antrenörü Mustafa Demir'den bilgiler aldı.

ArdındanMilli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı, İl Emniyet Müdürü Metin Turanlı, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Pro. Dr. Mustafa Çufalı ve Zonguldal Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel  floor curling demeleri yaparak bir birinden güzel atışlara imzalarını attılar. Öte yandan atışların sonunda ise protokol üyeleri ve sporcular hatıra fotoğraflı çektirdi.

Emre Can Bayram


Yorumlar (0)
24
az bulutlu