Pusula'nın Kilimli çirkinliği

PUSULA’NIN KİLİMLİ ÇİRKİNLİĞİ
PUSULA GAZETESİNİN ŞARK KURNAZLIĞI BOŞA ÇIKTI. KURULAN TEZGAHIN İÇİNDE OLAN B.S KULLANILDIĞINI İTİRAF ETTİ 


Seçime 8 saat kala Pu’sula isimli gazete Kilimli’de ortalığı gererken AKP’ye seçim kazandırma uğruna Yüksek Seçim Kurulu (YSK)’nın tüm yasaklarını çiğneyerek mevcut Belediye Başkanı Ali Aslankılıç’ın sözüm ona bir kişinin telefonunu gasp ettiği haberini kamuoyuna aktarması trajik komik bulundu. 
PUSU’la nın haberi öyle ki Karakol’da verilen bir ifadenin ötesi kurulan tezgahın içinde olduğunu gösteriyor. Ali Aslankılıç’ın saat 23.42 sıralarında B.S isimli şahsın arabasına yanaşarak cep telefonunu silah zoruyla gasp ettiği çirkinliğine kadar varan Ali Rıza Tığ, tüm seçim yasaklarını alt üst ederek hayali olayı gündeme taşıması manidar bulundu. AKP adayı Kamil Altun’un destekçilerinin geçmişte Karakolda doğruyu söyleyen Savcılığa çıktığı zaman oradaki ifadesini inkar eden komedi oyununa dönmesi akıllara durgunluk verdi. 
Seçime 8 saat kala yapılan yalan, iftira ve şantaj kokan haberlere Kilimli halkının itibar etmeyeceği vurgulanırken, B.S’nin saçma sapan olan ifadeleri gülünç karşılandı. 

ÖZÜR DİLEDİ
B.S’nin ailesi Okan Ece’nin baskısı sonucu Kilimli İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek suç duyurusunda bulunduğunu böyle bir olayın asla yaşanmadığını beyan ederek Ali Aslankılıç’tan özür diledi. Yaşanan çirkin tezgah genç B.S’nin AKP’li adayı Kamil Altun’un yandaşı Okan Ece tarafından kurgulandığı gerçeği de ortaya çıktı. B.S’nin ailesi Ali Aslankılıç’a, “Sayın Başkanım çocuğumuz küçük. Okan Ece’nin baskısıyla bunları yapmış. Onun adına sizden çok özür diliyoruz. Böyle bir şeye kardeşimi alet etmişlerdir. Çocuğumuz küçük. Cahilliğine verin. Sizden onun adına af diliyoruz. Siz büyüğümüzsünüz lütfen onu affedin” dediler. Çirkin tezgah seçimlere saatler kala bozuldu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Arif yılmaz 1 yıl önce

İnsanlara iftira atmak ne kadar basit ya ayıptır ayıp nasıl bi müslümanlık anlayışı çamur at izi kalsın sonuna kadar yanındayız ali başkanım

Misafir Avatar
feryat 1 yıl önce

ali rıza bey taraf tutarak yorum yayınlıyor basın özgürdür

Misafir Avatar
mansur 1 yıl önce

ali rızayı akşam madenci anıtına bekliyoruz hem oynasın hemde hangi başkandan kac lira aldı açıklasın.

Misafir Avatar
İsmail GÜNERİ 1 yıl önce

Tamamen Ali Rıza 'nın eskiden kalma kuyruk acısı. Her zamanki gibi CHP ve Ali ASLANKILIC düşmanlığı. ASPARAGAS haberlere devam.

banner228

Hafta sonu yasak var mı?Bakan Koca açıkladı!

Haberi Oku