Rektör Basınla Buluştu

Zonguldak BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı üniversite rektörlük binasında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) Üyesi 25 kadar basın mensubunun yer aldığı toplantıya Alaplı,  Ereğli, Çaycuma ve Devrek’ten gelen gazeteciler de katıldı.

Üniversitenin gelişimi, ilçelerdeki kapasitesinin artırılması, yeni bölümler açılması konusunda bilgiler verilen toplantıda Zonguldak BEÜ’ye   “Engelsiz Erişim”deki başarısından dolayı “Turuncu Bayrak” verildiği de Rektör Çufalı tarafından açıklandı.
(Sermet AKSU)                                                                     

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
İsmail 6 ay önce

turuncu bayrak önceki yönetimin yaptığı çalışmalar sonucu verilen bir bayrak. önce kendileri bir çalışma yapsınlar da bayrak almaya hak kazansınlar. geldikleri günden beri üniversitede yaprak kımıldamıyor. cevaplar hep geçiştirmeli. çünkü verecek cevap yok.

Misafir Avatar
mustafa 6 ay önce

turuncu bayrak önceden yapılmış çalışmalar için verildi. onların yaptığı bir çalışma değil ki.

Misafir Avatar
Sezai 6 ay önce @mustafa

rakamlar verdiler bu rakamlar doğrumu. 1 yıldır ilana çıkılmadan akademisyen sayısı nasıl artabiliyor. sihirbazlık mı yapılıyor. öğrenci kontenjanları bir çok okulda düşürüldü. buna rağmen 37 bin sayısı neye göre verildi. mevcut yatırımlar zaten önceki dönemden. yeni dönemden hiçbir şey yok. önceki dönemden devam eden yatırımlardan biri de fesih edildi.

-Beğenmedim(0)

ADAMINIZ GÖREVE GELİYOR!

Haberi Oku