RÜZGARLI 'TORBACI' KAYNIYOR...

Rüzgarlımeşe Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi yolu, Rüzgarlımeşe mezarlık mevkiinde oturan mahalle sakinleri, gece geç saatlerde lüks araçlarla gelen yabancı kişilerin uyuşturucu sattığını ileri sürdü. Yetkilileri göreve davet eden mahalle sakinleri, çocukları için endişelendiklerini kaydetti.

Mahalle sakinleri özellikle gece geç saatlerde mahallelerinde uyuşturucu satıldığını, lüks araçlarla gelip yol kenarlarında bekleyen bazı şahıslardan uyuşturucu alan birçok insan olduğunu; fakat korktukları için ihbar edemediklerini dile getirdiler.

Emniyet güçlerinden yardım isteyen mahalle sakinleri “Herkesin çoluğu çocuğu var. Bu insanların içinde çocuk yetiştirmek istemiyoruz” diyerek sıkıntılarını dile getirdiler. (Halkın Sesi)

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Fth 2 ay önce

Bunu yapan satan kişi getirdikten servet sezer ve 15 arkadaşı bilginize

Misafir Avatar
Zonguldaklı 2 ay önce

Kadın doğum hastanesi acil tarafindaki tepebasina bağlanan alt yoldaki virajda her akşam müzik eğlence ile beraber keş ler toplaniyor.Malesef ki

Misafir Avatar
Vatandaş 2 ay önce

Evet doğru.anıl sitesi alt yol belirli belirsiz araçların gecenin değişik saatlerinde Park alanı olarak kullanılarak ne olduğu belirsiz işler yapılıyor.içinde kadın olan araçlar,içki alemi yapan araçlar, araçların buluşarak yaptıkları ne olduğu belli olmayan acayip işler.biz siteden bunları her gün görüyoruz.

banner228

Koronavirüs tedbirleri sertleşiyor!

Haberi Oku