Şampiyon Elektrik Atölyesi

Genel 09.07.2019, 13:33 09.07.2019, 13:34
692
Şampiyon Elektrik Atölyesi
 ŞAMPİYON ELEKTRİK ATÖLYESİ
Maden  Makineleri Fabrikası İşçileri tarafından düzenlenen futbol turnuvasının şampiyonu Elektrik Atölyesi oldu. 
Türkiye Taşkömürü Kurumu Maden Makineleri Fabrikası İşçileri tarafından Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi futbol sahasında futbol turnuvası düzenlendi. Bir birinden heyecanlı ve nefes kesen müsabakaları  sonunda Elektrik Atölyesi ve Siyansi(CMC) adını finale yazdırdı.Final maçında Elektrik Atölyesi ile Siyansi Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi futbol sahasında karşı karşıya geldi. Maçın başından sonuna kadar etkili bir futbol ortaya koya Elektirk Atölyesi maçında sonunda gülen taraf oldu. Elektrik Atölyesi, Siyansi'yi 5-2 gibi farklı bir skorla mağlup ederek şampiyon oldu.Oynanan maçların ardından dereceye giren takımlar kupa ve madalya verildi.
En centilmen takım ve gol kralı belli oldu
Turnuvanın sonunda ise gol kralı ve en centilmen takımda belli oldu. Gol Kralı Soner Harmankaya oldu. En centilmen takım ise turnuva boyunca oynadığı futbolla ve gösterdiği davranış biçimiyle Tescihane en centilmen takım seçildi
Şampiyonluk kupasını kendileri yaptılar
Maden Makineleri Fabrikası İşçilerinin düzenlemiş olduğu futbol turnuvasının şampiyonluk kupası da  görenleri hayrete düşürdü. Türkiye Taşkömürü Kurumu(TTK) Maden Makineleri İşçileri tarafından 10 günde yapılan şampiyonluk kupası adeta Avrupa Kupasına benzedi. 
Dereceye giren takımlar şu şekilde;
1-Elektrik Atölyesi
2-Siyansi CMC
3-Kaynakhane Harma
Emre Can BayramYorumlar (0)
14
hafif yağmur