SARAYSPOR SPONSORU İLE ŞAMPİYONLUĞUNU PAYLAŞTI

SARAYSPOR SPONSORU İLE ŞAMPİYONLUĞUNU PAYLAŞTI 

Zonguldak'ın önemli altyapı takımlarından Sarayspor, U-14 Lginde yeni yılın ilk kupasının almasının ardından şampiyonluğu sponsoru  Fark Eğitim Koleji ile paylaştı. 
**************
U-14 Liginde şampiyon olan Sarayspor sponsoru olan Fark Eğitim Sınav Koleji ile Kozlu İlçesinde bulunan okul binasında teşekkür kahvaltısında biraya geldi. 
Fark Eğitim Sınav Kolejinde düzenlenen Kahvaltıya, Fark Eğitim Sınav Koleji Okul Müdürü Vecdi Ilgın, Fark Eğitim Sınav Koleji ortaklarından Okan İlk Bahar, Sarayspor Kulüp Başkanı Turan Altıntaş, altyapı antrenörleri Hakan Sağlam, Basri Kocabaşoğlu, Cankay Altıntaş, Ömer Bayram, Mertkan Göreci katıldı.
Sarayspor Kulüp Başkanı Turan Altıntaş, destekleri için Fark Eğitim Sınav Kolejine teşekkür ederek,  U-16 finale çıktıklarını ve U-16'da şampiyon olarak 30'uncu şampiyonluğa ulaşmak istediklerini söyledi.  Fark Eğitim Sınav Koleji Okul Müdürü Vecdi Ilgın ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sarayspor'un her zaman yanlarında olduklarını ve amaçların enerjiyi parçalamak değil bütünleştirmek olduğunu vurguladı. 
Birlik beraberlik mesajlarının verildiği kahvaltı hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi. 
Fark Eğitim Sınav Koleji Okul Müdürü Vecdi Ilgın; 'Amacımız enerjiyi bölmek değil bütünleştirmek'
Fark Eğitim Sınav Koleji Müdürü Vecdi Ilgın, amaçlarının enerjiyi parçalamak değil bütünleştirmek olduğunu ifade ederek, ''Bir tane Zonguldak var. Zonguldak kendine özgü bir şehir. Nitelikleri olan bir şehir. 3 4 yıl önce iş birlik protokolü imzalamıştık. Bu sene de bunu sponsorluk anlaşması imzaladık. Bu şekilde yolumuza devam ediyoruz. Bizim okul ve eğitim kurumu olarak bakışımız Zonguldak'a şu. Kendimize özgü özellikleri olan bir şehiriz biz. Yani bir Ankara, İstanbul değiliz. Zonguldak şehiri olarak bizim kömürün tozuna bile ihtiyacımız var. Yani birazda biz şılamcıyız. Kulüp sporlarında Sarayspor'a destek olmak istiyoruz. Biz enerjiyi parçalamak değil biz bütünleştirme çabası içindeyiz. Biz bunu okulumuzu yaparken de gündeme getirdik. Yakalaşık 50 60 yıldır Zonguldak'ta bir özel okul kurulmamıştı. Biz kentimizdeki enerjileri biraya getirdik. Ardından 50 60 yıl sonra Zonguldak'a özel okul kazandırdık. Biz enerjilerin biraya getirdiğimiz büyüyebileceğimizi gösterdik. Benim odamöda 3 4 sene de 20 tane kupa olduğunu göreceksiniz. Bu başarılarının arkasında Zonguldakspor kamuoyunun verdiği başarılarda var. Biz her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Umuyorum ki başarıların arkasında büyük bir emek var başarılarının devamının geleceğine inanıyorum''diye konuştu. 
Sarayspor Kulüp Başkanı Turan Altıntaş; '30'uncu şampiyonluğumuzu hedefliyoruz'
Sarayspor Kulüp Başkanı Turan Altıntaş, 30'uncu şampiyonluğu hedeflediklerini söyleyerek, ''2019-2020 Sezonu U-14 müsabakaları ile başladı. İlk olarak U-14 müsbakaları ile sona erdi. Bunun neticesinde 2020 ilk kupası Sarayspor'a nasip oldu. Bu anlamda çocuklarımızı kutluyorum. Burada olmamızın sebebi Fark Eğitim Kolejinin Kulümüze sponsor olması. Çocuklarımıza maddi ve manevi desteklerini esirgememesi. 2020'nin ilk kupası olması ve hemde sponsorumuza teşekkür etmek amacıyla buradayız. Destekleri için Vecdi hocama ve Okan kardeşime teşekkür ediyorum. Hiç bir zaman bizden desteklerini esirgemediler. Desteklerini vermeye devam edecekler. Bugünde bizleri ağırladılar. Teknik ekibimize de teşekkür diyoruz. Bunun devamı gelecek. U-16'da finaldeyiz. 29'uncu şampiyonluğumuz.Onlarda final alırsak 10 yılda 30'uncu şampiyonluğumuzu alacağız. U-15 devam ediyor. Onlarda da şuanda 2'de 2'yiz Biz başaranın tesadüf olmadığına inanıyoruz. Biz futbolun koleji oldupğuna inanıyoruz. Sınav koleji marka onlarda eğitimin koleji. İki gücün birleşmesi bize güç verecektir''dedi. 
Emre Can Bayram
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

İki otomobil çarpıştı: 3 yaralı

Haberi Oku