SARI KIRMIZILILARDAN ANLAMLI HAREKET

SARI KIRMIZILILARDAN ANLAMLI HAREKET

Sarı Kırmızılı taraftarlardan anlamlı hareket. Galatasaray'ın taraftar gruplarından UltraAslan UNİ Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ve Karaelmas İlkokul ve Ortaokul işbirliği ile öğrencilerin daha iyi bir ortamda çalışması için okul kütüphanesi yenilendi. 
Süper Ligin dört büyüklerinden Galatasaray'ın taraftar grubu olan UltraAslan UNİ Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ve Karaelmas İlkokul ve Ortaokul işbirliği ile okul kütüphanesi yenilendi.İsmi “İkiz Gökhan Kütüplanesi” konulan ve modern bir görünüm kazanan Kütüphane öğrencilerin çok daha iyi ortamda eğitim almalarını sağlayacak.Ultra Aslan ÜNİ Bülent Ecevit Üniversitesi vefat eden arkadaşlarının adını yaşatmak için böyle bir çalışma içine girdiklerini söylediler. 
İkiz Gökhan Kütüphanesi açılışına Ultra Aslan ÜNİ Bülent Ecevit Üniversitesi Grup üyelerinin yanı sıra Karaelmas İlkokul ve Ortaokul Müdürü Osman Yılmaz, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Açılış kurdelesinin ardından öğrenciler yenilenmiş kütüphanelerini gezdiler, kitapları incelediler.
Amaçlarının çocukların mutluluğu olduğunu söyleyen UltraAslan ÜNİ Bülent Ecevit Üniversitesi sözcüsü Muzaffer Özbayrak “Bizim gibi ileride bu çocukları da üniversite anfilerinde görmek istiyoruz. Karaelmas İlkokulu ve Ortaokulu’nda eğitim gören öğrencilerimiz için vefat eden arkadaşımızın ismini yaşatmak için bu okulu seçtik. İkiz Gökhan Kütüphanesi okulumuza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.
Karaelmas İlkokul ve Ortaokulu Müdürü Osman Yılmaz ise Ultra Aslan ÜNİ Bülent Ecevit Üniversitesi’ne bu duyarlılıklarından dolayı öğrenci ve öğretmenler adına teşekkür etti. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

TSK'nın İlk Makyajlı Askeri Sahnelerin...
Batı Karadeniz'in Divası Yağmur Okur, Gazeteci Mustafa Özdemir’in sorularını yanıtladı:

Haberi Oku