Savunma yapamayınca saldırıya geçti...'BEN YAPTIM OLDU'
Bugün yapılan Zonguldak Belediye Meclisi toplantısına Halkın Sesi’nin manşetleri damgasını vurdu. 
Zonguldak’a hiç gelmeyen Mehmet Sinan Erdoğan isimli AKP Genel merkezi çalışanını Özel Kalem Müdürü yaparak 5 ay maaş ödeyen Başkan Selim Alan, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Atınç Kayınova’nın bu konuyla ilgili soru önergesine, “Ben yaptım, ben aldım, Bakan bey de onayladı. Kiminle çalışacağıma ben karar veririm” diyerek geçiştirdi. Öfkeli olduğu gözlenen Alan, hayalet Özel Kalem Müdürünün Zonguldak’a hiç gelmeden maaş alması konusunda ise tek bir kelime etmedi. 

Yaklaşık yarım saat süren tartışmanın büyük bir bölümünde Halkın Sesi’ni muhattap almadığını, konuyla ilgili cuma günü açıklama yapacağını ifade ederek tartışmayı kapatmak isteyen Selim Alan, ısrarlı sorular karşısında sinirlenerek, “Ben yaptım, ben aldım bakan bey de onayladı” diyerek itirafta bulundu.

İsim vermeden Halkın Sesi için “Kiralık kalem” ve “Kaos yaratmak istiyorlar” ifadesini kullanan Selim Alan, "2 gündür yerel gündemde bir olaylar dönüyor. Biz bunu muhattap kabul edip cevaplayamayız. Benim verilmeyecek hiç bir hesabım yok. Zonguldakımıza bir faydası olmayanlar bizi karalamak için böyle birşey yapıyor. Biz Zonguldak'ın sorunlarını konuşmalıyız. Onlar eski Zonguldak'ı istiyor ama bunlarla ilgili belgeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde sizinle beraber paylaşacağım" dedi.

Emre Can BayramAnahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Hayalet 8 ay önce

Başgan kendi cebinden ödediysen eyvAllah da ama kamuya girdiysen çok ayıp

Misafir Avatar
Zonguldaklı 8 ay önce

Ne farkeder. Milletvekili ilçe yönetimi vs yakınlarını yerleştiriyor buda aynı. Yazıklar olsun

Misafir Avatar
Turgut Güven 8 ay önce

adamlar yasal olmayan işler yapacaklar, ama sorulmayacak, konuşulmayacak. palavra bol. "ben aldım bakan onayladı" yok öyle yağma. bu ülke senin ve bakanın at oynattığı hara değil beyefendi. o külhanlığı bir gün sana bu ülkenin yargısı sorar.. bakalım aynı külhanlığı yakana yapışıldığında yapabilecek misin.

Misafir Avatar
İsa GEDİK 8 ay önce

Doğmamış yetim in hakkını yedirmişsin selim by

Misafir Avatar
Yaşar 8 ay önce

Kimi özel kalem alacağına tabiki başkan karar verirde. Gelip özel kalemde çalışacak alınan adam. Belediye de hiç kimsenin tanımadığı yazıyor basında. Doğruysa bunun hesabının sorulması gerekir. Bir çalışanın işe üst üste kaç gün gitmeyeceği, bu sürenin üzerinde gitmezse ne yapılacağı mevzuatta açık açık yazıyor. Cuma günü ne belgesi ile konuşulacak kamuoyu merak ediyor. Neden cuma günü. Çıkıp şimdi yapılsın açıklama. Eksik belgemi var. Belediyenin kamera sistemi varsa çıkarırsınız kamera kayıtlarını kamuoyu bilgilenir. Kamera harici belge çok doküman yerine geçmez.

Misafir Avatar
MAĞDUR 8 ay önce

yuhhh ne demek ben aldım. hemde işe gitmeden maaş alan kişiyi savunmak
belediye sanki babalarının çiftliği... ayıp ayıp sokak boşta gezen işsiz dolu. siz ise i̇şe gelmeyen kişiye maaşa ödüyorsunuz ve sonra da ben yaptım oldu diyorsunuz. tuuuu sizin zihniyetinize

banner228

Zonguldak tarihinden... İNGİLİZLER KÖMÜRÜ...

Haberi Oku