Seçimde destek verdi, emekli edildi, çaresizliğe itildi...

Belediyeden emekli edildi, çaresizliğe itildi

EŞİM KANSER, BEN NE YAPACAĞIM?

Kozlu'da ikamet eden iki çocuk babası Hasan Fesel, Kozlu Belediyesi'nden emekli olduktan sonra kıdem tazminatını alamadığı için mağdur edildiğini iddia etti.

Sosyal paylaşım adresinden yaşadığı çaresizliği dile getiren Fesel, eşinin kanser hastası olduğunu belirterek, kendisini mağdur eden Belediye Başkanı Ali Bektaş'a çağrıda bulundu.

Fesel'in paylaşımı şöyle:

"Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş'a duyurulur. 3 dönem kader birliği yaptık. Her şeyi göze aldım. Son dönem seçimlerinde beni başka adaylar tehdit ettiği halde ben yine sana çalıştım. Evimin balkonundan aşağı büyük boy resmini astım. Ban söz verdiğin halde ilk önce beni emekli yaptın, defalarca görüşmemize rağmen, 'benim yanıma gel' dedin, 4 saat beni kapıda beklettin. En son dayanamadım. Sekreterine gittim, 'sen Ali Bektaşla görüşemezsin' dedi. Sonra hanımla gittim, kime sorduysam Ali Bektaş burada yok dediler. Halbuki sen içerideydin. Eşim kanser tedavisi gördüğü halde kapıda geldi, odacın, içeride yok dedi. Eşim de kızdı, hasta kadını orada ağlattınız. Allah da bu Ramazan ayında sizleri ağlatsın. Eşimle hastaneye giderken başkan yardımcın Hüseyin Yılmaz bizi gördüğü halde kafasını çevirip yolunu çevirdi. Bizden resmen kaçtı. Benim iki tane çocuğum var biri üniversite okuyor, biri liseye gidiyor. Aldığım emekli parası 1500 TL. Ben bu parayla nasıl geçineyim?

Benim içeride tazminatım var. Hekes para alırken bana para verilmedi. Cebimde 1 kuruş param yok. Eşim salı günü ameliyat olacak. Kanser hastası. Kafayı yemek üzereyim. Ne yapayım, uykular kaçtı, geceleri uyuyamıyorum. Sabahlara kadar ayaktayım, ne yapacağımı sapıttım. Beni bir kere aramadın. Ben ne yapacağım? Sana baba dedim, beni yüz üstü bıraktın. Şimdi benimle herkes dalga geçiyor. 'Bu muydun senin başkanın, baban ne oldu' diyorlar. Beni yalnız bıraktın.." (Haber Merkezi)

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
hakkı doğru 1 ay önce

başkan o koltuk sanada kalmaz! ertan başkanı unutma !

Misafir Avatar
Hasan Basınca 1 ay önce

yusuf kaldi dan farkin kalmadi ai̇ bi̇ri̇ni̇ vur öteki̇ne

Misafir Avatar
Hasan Basınca 1 ay önce

yusuf kaldi dan farkin kalmadi ai̇ bi̇ri̇ni̇ vur öteki̇ne

Misafir Avatar
Galip 1 ay önce

Ali bey şu Ramazan ayında imana gelde şu adamın parasını ver.artık insanlara kolaylık sağla.

Misafir Avatar
Son söz 1 ay önce

Mevzunun içeriğini tam bilmiyorum. Sadece şunu söylemek istedim. Zamanında Allah rahmet eylesin bir komşumuz vardı. İncivezde otururdu. Hacdan yeni gelmişti. Hanife teyzemiz. Evinin alt kısmında olan inşaat çalışması sırasında evi hasar görmüştü. Kozlu belediye başkanının yanına defalerce kez gitmişti. Kanser hastasıydı. O zamankı bşk Ertan Şahinde Hanife teyzemizi senin evinin tapusu yok diye aşağılamış sansar müteahitin tarafını tutmuştu. Hanife teyzemiz kanserden öldü. Fakat kısa süre sonra Ertan Şahinde kanserden öldü. Çok beddua aldı. Bu dünya kimseye kalmaz. Ali bektaş da kalmaz.

Misafir Avatar
hb 1 ay önce

kozlunun şansızlığı gelen belediye başkanları ya işçinin maaşını vermez yada hizmet vermez. i̇kisini birden veren başkan olmadı. koluda var bir c......lik .

Misafir Avatar
Levent Demirtürk 1 ay önce

O makamlar kimseye kalmadi kalmiyacakta Allah bu bir bakmissin ektigini biciyorsun ama 1 sene ama 5 sene sonra alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste demiş atalarımız kimse Allah rahmet eylesin demez peşinden birde peşine söver ler ne oldum deme ne olacam de verin adamın hakkinida beddua değilde dua al ( ne bu derdi olan vatandaşı tanırım nede seni tanırım koltukta oturan kişi ) burada bu haberi okuyunca bir vatandaş olarak yazma gereği duydum

banner228

TOKİ ve TTK Yetkililerine çağrı yaptı

Haberi Oku