Selim Alan: “Gönül belediyeciliğini hayata geçiriyoruz”

Genel 20.05.2019, 23:15 20.05.2019, 23:23
2364
Selim Alan:  “Gönül belediyeciliğini hayata geçiriyoruz”

            Zonguldak Belediyesi ve Turkcell’in işbirliği ile Fevkani Köprü üstünde, 3 bin kişilik toplu iftar yemeği verildi.  İftar Programına; Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Zonguldak Milletvekilleri Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu, İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, Turkcell Bölge Müdürü Tevfik Ilgın, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

           Zonguldak Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu iftar programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Ramazan ayı ruhunun ve paylaşma duygusunun yaşandığı iftar programı öncesi, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan,  vatandaşların tek tek masalarına giderek kendileri ile sohbet edip, ‘Hayırlı Ramazanlar’ temennisinde bulundu.

               İftar programı sonrası, vatandaşlara hitap eden Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, ‘Ramazan ayı, insanların manevi duygularını artıran, en bereketli en güzel aylardan biridir. Ramazan’ın bereketini aynı masada paylaşmak ve manevi duygularımıza güç katmak için hemşehrilerimiz ile bir araya geldik. Birlik ve beraberlik duygularımızı daha da güçlendirerek, Ramazan Ayı’nın bu güzel ve manevi ortamında sizlerle birlikte orucumuzu açmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Bu mübarek ayda, sevgi, saygı, sabır ve hoşgörü duygularımızın pekişmesi adına, Rabbim nice bereketli sofralarda biraraya gelmeyi nasip eylesin. Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Hepinize iftar programımıza katıldığınız için şükranlarımı sunuyorum.’ şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
24
az bulutlu