ŞEMSİ DENİZER FUTBOL TURNUVASI KAYITLARI BAŞLADI

Genel 27.05.2019, 14:51 27.05.2019, 14:52
1011
ŞEMSİ DENİZER FUTBOL TURNUVASI KAYITLARI BAŞLADI
 ŞEMSİ DENİZER FUTBOL TURNUVASI KAYITLARI BAŞLADI
Zonguldak'ta merhum eski Genel Maden İşçileri Sendikası Başkanı(GMİS) Şemsi Denizer anısına futbol turnuvası düzenlenecek. 
Merhum eski Genel Maden İşçleri Sendikası Başkanı(GMİS) Şemsi Denizer anısına her yıl gelenesel olarak düzenlenen ve bu yıl 7'incisi yapılacak olan Şemsi Denizer futbol turnuvası 25 Haziran'da başlayacak.
Eski futbolcu Hacı Kara'nın organizatörlüğü yaptığı turnuvanın ödülü ise 1000TL olarak belirlendi. Fener sahasında oynanacak olan turnuva 20 Yaş üstü ve 40 yaş üstü veteranlar olmak üzere 2 kategoride oynanacak. 20 Yaş üstü turnuvada para ödülü verilirken 40 yaş üstü veteranlarda ise kupa verilecek.Turnuva hakemler  tarafından yönetilirken maçlar yaz ayı sebebiyle 18:30'da oynanacak. Öte yandan Şemsi Deniz Futbol turnuvasının açılış maçında ise Zonguldak Kömürspor eski oyuncularının ve protokol arasında gösteri maçı yapılması planlanıyor. 
Turnuva organizatör Hacı Kara, ''Merhum eski Genel Maden İşçileri Sendikası Başkanı Şemsi Denizer anısına düzenlediğimizz turnuvanın bu yıl 7'incisi yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Amacımız merhum başkanımızı anmak. Bu yıl ki turnuvanın ödülü ise 1000 Tl olarak belirlendi. Şemsi Denize futbol turnuvası 25 Haziran'da gösteri maçı ile Fener sahasında başlayacak. Gösteri maçında Zonguldak Kömürspor'un eski futbolcuları ve protokol arasında gösteri maçı yapmayı planlıyoruz. Herkesin bu tunuvaya ilgi göstermesini bekkliyoruz. Bizlere destek veren herkese çok teşekkür ederiz. Turnuvaya kayılmak isteyenler'in 0532 790 19 79 numaradan bana ulaşmaları rica olunur''dedi.
Emre Can Bayram

Yorumlar (0)
24
az bulutlu