Şoförler Başkan Alan'la görüştü

 Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, Meclis Üyeleri ve Şoförler Odası Bakanı Osman Bahar'la Belediye toplantı salonunda dolmuşlara, taksilere ve serviscileri gönderilen maddeler hakkında görüşme yaptı. Gönderile bazı maddelere tepki gösteren , şeförler, taksiciler ve servisciler 100 kişilik bir kalabalıkla toplantıya katıldı. Şoförler bazı maddelere tepki göstererek maddelerin tekrar gözden geçirilmesini istedi. Başkan Alan ise yoğun şoför kalabalığına seslenerek, 'Kimsenin şüphesi olmasın. Bizler gerekeni yapacağız. Başkanımız bize gerekeni söyledi. Bizler Zonguldak'ın çehresini değiştirecek projelere imza atıyoruz'dedi.

Emre Can Bayram
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
AĞA 8 ay önce

Şoför esnafından meclis üyesi seçilenMehmet bey niye seçildi.şoför esnafının sorunları ni neden gündeme getirip sorunlara çözüm bulmaz.laf olsun torba dolsun diye kimse masa teşkil etmesin.

Misafir Avatar
Poli, tikacı. 8 ay önce

Sayın başkanım, lütfen şu trafik sorununu bir çözün.trafik Arap saçı gibi.insan resmen kafayı yiyor.insanin Ruhi dengesi bozuluyor.nasil yollara çözüm buluyor,sorunu çözüyor iseniz, lütfen kimle istişare edecekseniz,kimle oturup konuyu goruşecekseniz,konuyu bir masaya yatırın.en azından belli noktalara, ışık olmayan kalabalık trafik noktalarına,polis ekip eksiği varsa ,sizler zabıta ekibiňen bu kalabalık noktalara ekip takviyesi yapın.saygilar efendim.

Misafir Avatar
Aydın zor 8 ay önce

Geri vites başkan işi gücü kolpa

banner228

Su borusu patladı trafik kilitlendi

Haberi Oku