SPOR KULÜPLERİNE ALBAYRAK DESTEĞİ

Genel 25.05.2019, 18:48 25.05.2019, 18:49
1727
SPOR KULÜPLERİNE ALBAYRAK DESTEĞİ
Albayrak'dan Amatör Küme'ye destek

Zonguldak Kömürspor'a ve Amatör Küme'ye verdiği desteklerle bilinen işadamı Hakan Albayarak, yeni sezonda da 1.Amatör Küme'ye sponsor oldu. 

Zonguldaklı işadamı Hakan Albayrak spor'un ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor. Zonguldak Kömürspor'a verdiği desteklerle adından çok söz ettiren Hakan Albayrak, geçtiğimiz dönemde 1.Amatör Küme'ye de sponsor olarak destek vermişti. Zonguldaklı işadamı yeni sezonda da  destek vermek için Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Kemal Demir'i arayarak yine yanı desteyi vermek istediğini belirtti. Yeni sezon 1. Amatör Küme'nin ismi, ''Ömine Mermer'' olacak. Albayarak önümüzde ki günlerde Zonguldak'a gelerek Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Kemal Demir yönetiminde sponsorluk anlaşmasını imzalayacak. 

Zonguldaklı işadamı Hakan Albayrak, ''Her zaman sporun ve sporcunun yanındayım. Hiç bir zaman doğduğum ve büyüdüğüm şehiri unutmadım. Zonguldak Kömürspor ve amatör küme bizim olamazsa olmazımız. Yeni sezonda da 1.Amatör Küme'ye destek vereceğim. Zonguldak Kömürspor içinde elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Önümüzdeki günlerde gelerek sponsorluğu resmiyete dökeceğim. Amacımız Türk futboluna hizmet etmek''dedi.
Emre Can Bayram

Yorumlar (0)
24
az bulutlu