TARSUS MAÇINI KAZANARAK LİGDEKİ YERİMİZİ SAĞLAŞTIRMAK İSTİYORUZ
 TARSUS MAÇINI KAZANARAK LİGDEKİ YERİMİZİ SAĞLAŞTIRMAK İSTİYORUZ
Zonguldak Kömürsporun teknik direktörü Cahit Terzi, takımın gidişatı konusunda açıklamalarda bulundu.
Zonguldak Kömürsporun teknik direktörü Cahit Terzi matematiksel olarak 1 puana ihtiyaçları olduğunu söyleyerekligde ki yerlerini sağlamlaştırmak için bu hafta kazanmaları gerektiğini söyledi.
Zonguldak Kömürsporun teknik direktörü Cahit Terzi, matematiksel olarak 1 puana ihtiyaçları olduğunu söyleyerek,''Ligin bitimine 4 hafta kaldı. 39 puanda şuan rahat bir durumdayız. Matematiksel olarak 1 puana daha ihtiyacımız var. Diğer takımların hepsinin 4de 4 yaptığı var sayarak söylüyorum. İnşallah oda bu hafta garanti olur. Ligdeki yerimizi tam anlamıyla sağlamlaştırmış oluruz. ''
''3 oyuncu takımdan ayrıldı''
3 oyuncunun takımdan ayrıldığını ifade eden Terzi,''Şuan takımdan oynamayan 3 arkadaşımız ayrıldı. Kemal Cingirt Gencay Erten ve Şahin Aygüneş ayrıldı. Hüseyin Yılmazda 4 sarı karttan da cezalı duruma düştü. Sezon sonunda biraz da gençlere yer vermek istiyoruz. Gelecek seneye 4 5 tane oyuncu hazırladık. İnşallah onlara da 4 maçta şans vererek onlarında sahada neler yapabildiklerini görmek istiyoruz''diye konuştu.
''Kaptanın gitmesini  istemiyoruz''
Zonguldak Kömürsporun teknik direktörü Cahit Terzi, kaptanın gitmesini istemediğini ifaderek, ''Mert bu takımın Bölgesel Amatör serivenünden beri var. 2 tanede şampiyonluk yaşadı. Kaptanın ayrılmasını bende istemem. Çünkü çok faydalı işler yaptılar. Hüseyin Berkan Mert. 6 senedir bu çocuklar vardı. Bende bırakılması taraftarı değilim. Bu konuşmak için erken.''
''Maddi sıkıntılar olmasa bu takımın play offta''
Maddi sıkıntılar olmasa bu takımın play offta olduğunu ifade eden Terzi,''Sezon başındaki hedeflerle sezon sonundaki hedefler tutmadı. Ama tutmamasının sebebi biz değiliz. Gelişen olaylar ekonoik sıkıntılar. Şehirdeki sıkıntılar takıma direk yansıdı. Şuan takımın geldiği nokta başarılı. Bu şartlar 39 puan iyi. 4 maçımız daha var. Sıkıntılar olmasa bu takım play offu da görebilirdi. Birde devre arası 4 tane iyi oyuncumuzu başka takıma verdik. Onu Ercan Tahit Şevket gibi''şeklinde konuştu.
Emre Can Bayram

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Burak Erol'dan '27 Mayıs' açıklaması...

Haberi Oku