TERTİP KOMİTESİ KARARINI VERDİ

TERTİP KOMİTESİ KARARINI VERDİ

Futbol İl Temsilciliği Tertip Komitesi, Çaydeğirmeni Belediyespor, Akınspor arasında çıkan olaylar hakkında kararını verdi. 
Geçtiğimiz hafta Çaydeğirmeni Belediyespor ve Akınspor arasında çıkan olaylar sonucunda maçın hakemi Esim Aydemir, Akınspor'a 7 kırmızı kart ve 1 yöneticisi atarak maçı tatil etmişti. Futbol İl Temsilciliği Tertip Komitesi Çaydeğirmeni Belediyespor Akınspor maçıyla ilgili kararını verdi. Futbol İl Temsilciliği Tertip Komitesi Futbol müsabaka talimatı 22 A bendine göre Akınspor'un 7 kişininin altına düştüğü için Akınsporun hükmen mağlubiyetine karar verildi. 
Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, ''Çaydeğirmeni Belediyespor, Akınspor arasında geçtiğimiz hafta olaylar çıkmıştı. Akınspor 7 kırmızı kart görmüştü. Maçın Hakemi Esim Aydemir ise maçı tatil etmişti. Futbol İl Temsilciliği Tertip Komitesi olarak Futbol müsabaka talimatı 22 A bendine göre Akınspor'un 7 kişininin altına düştüğü için Akınsporun hükmen mağlubiyetine karar verdik. Bu durumda Çaydeğirmeni Belediyespor maçı hükmen kazandı''dedi.
Emre Can Bayram


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

GÜÇLÜLERİN ADALETİ!

Haberi Oku