TFF Başkanı Özdemir Ereğlispor'u ağırladı
TFF Başkanı Özdemir Ereğlispor'u ağırladı
Türkiye Futbol Federasyon(TFF) Başkanı Nihat Özdemir ve Türkiye Futbol Federasyonu(TFF)Başkan Vekili İcra Kurulu Üyesi, 1.lig, 2.lig ve 3.lig Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Büyükaydın, Zonguldak Ereğli Spor’u ağırladı.
İstanbul Riva’da Milli Takımlar Hasan Doğan Tesislerinde Türkiye Futbol Federasyonu(TFF) Başkanı Nihat Özdemir beraberinde Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın ile makamında Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Uğur Kocaman, Başkan Vekili Kaan Kocaman, Takımın Kurucu Antrenörü Murat Korkmaz ve U-19 Takım Kaptanı Eren Aydoğan’ı ağırladı.
Zonguldak Ereğli Spor (ZES) Başkanı Uğur Kocaman ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ''Nihat Özdemir başkanımız çok naif ve ilgili bir başkan. Şahsen bu ilgi ve alaka bizleri ziyadesi ile mutlu etmiştir. Bu duygularla sevgili başkanımızı Kdz Ereğli’de ağırlamaktan onur duyacağımı belirtmek isterim''dedi.
Amatör futbolun masaya yatırıldığı 45 dakikalık görüşmede Zonguldak Ereğli Spor Başkan Vekili Kaan Kocaman Başkan Nihat Özdemir’e bölge futbolu hakkında bilgiler verdi.
 Riva’da gerçekleşen ziyaret kafilesinde yer alan Zonguldak Ereğli Spor U-19 Takım Kaptanı Eren Aydoğan ile kısa bir sohbet eden TFF Başkanı Nihat Özdemir ‘biz seni neden U-19 Milli Takımında göremiyoruz? Neden bunun için çok daha fazla çalışmıyorsun? En kısa zamanda çok fazla çalışarak seni U-19 Milli Takımının kadrosunda görmek isterim. Bu gayreti bu çabayı göstermelisin’ diyerek gençlerin önemsenmesi gerektiğine dikkat çekti.
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir; ''Ekim ayı sonunda Zonguldak'a geleceğim''
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Ekim ayı sonunda Zonguldak'a geleceğini söyleyerek, ''biz şeffaf yöneticilik anlayışına hakimiz. Zonguldak Ereğli Spor Batı Karadenizde sosyal etkinliklerde aktif bir kulübümüz. Bunu medyadan da görebiliyoruz. Bünyesindeki gençlerin fazlalığının yanı sıra A takımının yaş ortalamasının 23 olması bizlerin Türkiye geneline yaymak istediğimiz olayın örneğidir. Bende bu gerçekleşen ziyaretten mutluluk duydum. Gençlere önem veren bir kulüp uzun yıllar var olmaya devam eder. Tüm bu duygu ve düşüncelerle davetinizi seve seve kabul ediyorum. Ekim ayı sonuna doğru birlikte yapacağımız bir etkinlikle Zonguldak Ereğli Sporlu gençlerle bir arada olmaktan mutluluk duyacağım. Hatta birkaç yönetim kurulu üyemi de alarak geleceğim. Başarılarınızın devamını dilerim. Sizleri takip edeceğim''diye konuştu
Emre Can Bayram
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

VALİ BEKTAŞ ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI

Haberi Oku