TFFHGD'DEN ANLAMLI HAREKET

TFFHGD'DEN ANLAMLI HAREKET 

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ümit Kaya, 65 yaş üstü eski hakem, gözlemci ve dernek üyelerine sahip çıkacaklarını açıkladı.
 Başkan Ümit Kaya, İçişleri Bakanlığının 65 yaş üstü vatandaşlarının sokağa çıkma yasağını başlatmasının ardından eski hakem, gözlemci ve dernek üyelerinin gidirlerinin hiç birşey talep etmeden gidirileceklerini söyledi. 
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ümit Kaya, ''Kovid-19 Virüsü kapsamında 65 yaş üzeri veya kronik rahatsızlığı olanların sokağa çıkmalarına getirilen kısıtlama nedeniyle İllimizdeki eski Hocalarımızın, üyelerimizin kişisel ihtiyaçlarının giderilmesi için TFFHGD Zonguldak Şubesi Yönetimi olarak üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Camiamızın tüm duayenlerine ulaşabilmemiz için aklınıza gelen Hocalarımızın İsimlerini ve Telefon numaralarını, Yönetim Kurulu Bşk. Ümit Kaya’ya Yönetim Kurulu Üyelerimiz Osman Özdemir’e, Deniz Kardaş’a, Murat Kaskun’a, Burhan Orhan’a bildirmeniz rica olunur''dedi.
Emre Can Bayram

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

BİR 'TEFEN' TARİHİ...

Haberi Oku