TTK, YÜZDE 33'LÜK KÜÇÜLMEYE GİDİYOR...

TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Halkın Sesi'ne konuştu.

Genel 29.07.2020, 16:15 29.07.2020, 16:29
2649
TTK, YÜZDE 33'LÜK KÜÇÜLMEYE GİDİYOR...

TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Halkın Sesi'ne konuştu.

"Yüzde 33'lük bir idari küçülmeye gidiyoruz"

TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Halkın Sesi'ne yaptığı açıklamada, kurumda yüzde 33'lük bir küçülmeye gideceklerini söyledi.

TTK Yönetim Kurulu olarak 3 daire başkanlığını kapattıklarını ifade eden Eroğlu, “Pazarlama ve Satış, Fen Tetkik  ve İdari Sosyal İşler Daire Başkanlığını lağvettik. Toplam 12 olan daire başkanlığı sayısı 9’a düştü.

Pazarlama ve Satış Daire Başkanlığı ile İdari Sosyal İşler Daire Başkanlığını İnşaat Daire Başkanlığı altında birleştirdik." dedi.

(Halkın Sesi)

Yorumlar (5)
Ttk 1 yıl önce
Gereksiz daire başkanlığı ve gereksiz amir memur dolu . Her kamu kurumunda aynı . Eleştirmek gerekmez pardon
Madenci 1 yıl önce
Müdür yardımcılıkları kısıtlama olacak mı müessese..
madenci 1 yıl önce
Müessese yardımcılarının da kısıtlamaya gidecek mi acaba
Kovboy 1 yıl önce
Daire başkanlığını birleştirmiş daire başkanları müşavirliği alır görevden alındıklarında yani daire başkanının haklarını elde etmiş demektirler yani paralarını ölünceye kadar almaya devam edecekler şimdi ne olacak üç daire Başkanının sorumluluğunu bir daire Başkanına taşıtacaklar üç kalem yerine bir kalem kullanacaklar ondan sonra yüzde otuzüç küçüldü kurum diyecekler iki kalem yüzde otuzüç yapıyormuş demek
Ye sari ye 13 ay önce
Bir vazgeçilmez adam için daire başkanlığı türetti eski genel müdür sen de 3 daire başkanlığını aynı adama ver ne iyi ya ne adammış Kadir gecesi doğmuş nizamlı adammış yemezsari mahkeme ile gelirim diomuş gelince noolcak milyonları verdiğiniz aracı danışman firma size bu aklı mı verdi sadece diğer küçülmeleri de bekliyoruz inşAllah
17
açık