TTK'da Panik Sürüyor... Karantina Sayısı 45 Oldu
GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil, TTK Armutçuk Müessesesi’nde 1 madenci de koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından toplam 45 maden işçisinin karantina altına alındığını söyledi. 


 Yeşil, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 
“Armutçuk Müessesesinde 1 arkadaşımızın testinin pozitif çıkmasıyla gece 00:00 vardiyasında çalışan 25 arkadaşlarımızı dün gece itibari ile önlem amaçlı işe çağırılmadılar. Bugün itibariyle gelen filasyon ekibi 25 arkadaş ve virüse yakalanan arkadaşımız 20 kişi ile temasa geçtiğinden dolayı toplamda 45 kişi ev karantinasına alındığı haberi geldi. Onun dışında Armutçuk Müessesesinde normal çalışma prosedürümüz devam ediyor. Sadece Armutçuk Müessesesinde 2. Ocakta gece 00:00 vardiyasında çalışan kardeşlerimiz üretime ara verildi. Bu arkadaşlarımız 14 gün ev karantinasında denetim altında olacak. Çok şükür başka müesseselerde baka bir vaka olayına rastlanmadı. TTK diğer bölgelerinde çalışmalar devam ediyor.”
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Çaycı öner,ihsan uslu ve özkan 1 ay önce

Gelik 1. Kartiyede geçici kayıtla kaydını degiştirtigin isimlerin artı bir zamanlar senin gibi sadece lambası ocağa gidip kendilerinin sağda solda gezip temsilci ve amatör şubecinin amelebirlikçinin hani kandırıp sana yönetimi vereceğim deyip yanına çektiğin amelebirlikcinin ocağa lambaları ile gidip üretime katkı sagliyacakları günleri bekliyoruz

banner228

Sanat Sokağı’nda Müzisyen Lambalar

Haberi Oku