ULUPINAR EREĞLİ' DE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, 16 Nisan’ da gerçekleştirilecek referandum dolayısıyla Ereğli’ de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Özcan Ulupınar, öncelikli olarak AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, ilçe teşkilatı, eski iş başkanı Celil Uzun, il genel meclis üyeleri, Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz ve Gülüç eski belediye başkanı Aydın Güngör ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Merhum Mehmet Arif Madenoğlu ve merhum Ali Fuat Demirbaş için ailelere taziyede bulunan Ulupınar, geçmiş olsun dilemek için Ali Aksoy’ u evinde ziyaret etti.

Cumhurbaşkanlığı ve yeni hükümet sistemi halk oylaması için teşkilatla beraber vatandaşlarla buluşan Özcan Ulupınar, sokaktaki vatandaşları ve Ereğli Devlet Hastanesinde başhekim, hastane personeli, hasta ve yakınlarını ziyareti sırasında da, referandumda oylanacak anayasa değişiklikleriyle ortaya çıkacak yeni sistemin, işleyişi çabuklaştıracağını, sorumluluk alan makamların denetiminin arttırılacağını, Cumhurbaşkanına bile yargı yolunun açık olacağını anlatarak “evet” oyunun Türkiye’ nin geleceği için ne kadar önemli olduğunu ifade etti.

Buradan da MÜSİAD Genel Başkanı Nail Opak’ ın katılımıyla MÜSİAD Kdz Ereğli Şubesi tarafından gerçekleştirilen “Gelecek Senin, Sahip Çık” temalı programa katılıp, programın sonrasında geç saatlere kadar Ereğli’ de istişarelerde bulundu.

 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Şaban amcayı kaybettik

Haberi Oku