Üzülmez konutları başlıyor

TTK-TOKİ işbirliği ile gerçekleştirilen Üzülmez Konutları’nın ihalesi 31 Ağustos tarihinde Ankara’da yapıldı. İlk aşamada 766 konuttan oluşan 1. etabın inşasına başlanılacak.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Zonguldak’ın Merkez İlçesi Üzülmez Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Lojmanları kentsel dönüşüm ve gelişim projesindeki 766 konutluk ilk ihale yapıldı. Gerçekleşen ihale kapsamında ayrıca cami, 4 ticaret merkezi ile altyapı ve çevre düzenleme işi yer alıyor.

Gerçekleşen ihale kapsamında cami, 4 ticaret merkezi ile altyapı ve çevre düzenleme işi yer alıyor. Yükseklikleri zemin+3, zemin+4 ve zemin+5 olan konutların 69’u 1+1, 453’ü 2+1 ve 244’ü ise 3+1 planında inşa edilecek.

İlk aşamada 766 konuttan oluşan 1. etabın inşasına başlanılacak. İnşaat alanında bulunan çok sayıda yaşlı ve anıt niteliğinde ağacın (çınar ve çam türleri) proje kapsamında korunması yönünde çalışmalar da yapıldı. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Önder ayser 3 yıl önce

Başvurular ne zaman olacak ve teslimat tarihi kesinleştimi

Misafir Avatar
selma ay 4 yıl önce

Toki den daireye herkes basvurabiliyormu,nereye muracaat edilecek.

Misafir Avatar
Hayrettin Günaydın 4 yıl önce

O bölgede 4 tane Camii var.okul 1 tane ilk okul lise yok
sonra olay mahkemelik. Bu olay rant işi emekli Madencinin hakkını yiyen kim olursa olsun haram olsun onunda çocuk ların in. Evleri başına yokilsin

banner228

Ayasofya Şov

Haberi Oku