FLAŞ HABER
Valilikten 'Halk Günü” Toplantıları

Valilikçe Halk Günü Toplantıları yapılacağı duyuruldu.

İl Basın Bürosundan yapılan duyuru şöyle:

“Temmuz ayından başlamak üzere Kamu kurum ve kuruluşlarında bir şekilde sorunlarını çözemeyen vatandaşlarımızın sorunlarını Valimiz Mustafa Tutulmaz’a iletebilmeleri amacıyla halk günü toplantıları yapılacaktır.

 İlk toplantı 21.07.2020 Salı günü saat 10:00’da ilgili Vali yardımcısı tarafından Valilik Kriz Merkezi toplantı salonunda,  İkinci halk günü toplantısı ise 28.07.2020 Salı günü saat 10:00’da Valilik Ömer Halisdemir toplantı salonunda bizzat Sayın Valimiz tarafından yapılacaktır.

 Halk günü toplantıları ağustos ayından itibaren ise; her ayın 2. haftasında saat 10:00’da Valilik Kriz Merkezi toplantı salonunda ilgili Vali yardımcısı tarafından,    Her ayın son haftasındaki salı günleri saat 10:00’da ise; yine bizzat Sayın Valimiz tarafından Ömer Halisdemir toplantı salonumuzda halk günü toplantıları yapılacaktır.

Acil olmayan sorunlarını ilgili Kurumlarda çözememiş vatandaşlarımızı sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek için bekliyoruz.  Acil sorunu olan vatandaşlarımızın ise; Sayın Valimiz ile Özel Kalem Müdürlüğü aracılığıyla her zaman görüşebileceği hususu kamuoyuna saygıyla duyurulur.” (Haber merkezi)

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

UĞUR MUMCU’YU SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

Haberi Oku