Vatan Partisinden 10 Kasım Mesajı

Genel 09.11.2020, 18:44 09.11.2020, 18:47
790
Vatan Partisinden 10 Kasım Mesajı

Vatan Partisi Zonguldak İl Başkanı Av. Gökhan Yılmaz, 10 Kasım Atatürk’ü anma günü mesajı yayımladı.

         Yılmaz, açıklamasında şunları söyledi:

"Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve mimarı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 82. yıl dönümünde büyük bir özlem ve mücadeleyle anıyoruz.

         Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere ışık saçan, yolumuzu aydınlatan ve bilinçlerimize ulusal ve tam bağımsızlıkçı anlayışıyla görevler yükleyen bir dönemin eşiğindeyiz. Mustafa Kemal’in devrimci programlarıyla,yeni bir döneme giriyoruz.Atlantik sistemin çöküşe geçtiği, Asya çağının yükseldiği bir dönemdeyiz. Mustafa Kemal gibi kararlı, Mustafa Kemal gibi aydınlıkçı bir ruhla görevleri üstleniyoruz.Doğu Akdeniz’deki çalışmalarımız, Azerbaycan’daki kahraman ordunun başarısı, Terörle mücadeledeki kahraman Mehmetçiğimizin ve Emniyet güçlerimizin başarıları, Diyarbakır’daki annelerin bu haklı direnişi, Mustafa Kemal’in aydınlanmacı devrimleri ve kararlılığı sayesinde başarıya ulaşmaktadır. Mustafa Kemal şuan bu mücadelede yaşamaktadır.Fikirleri ve programları bizlere görevler yüklemeye devam edecektir.10 Kasım bir yas günü değil, mücadele günüdür." (Haber Merkezi)

        

Yorumlar (1)
Kemal Can 8 ay önce
i̇yi güzelde tüm bunları dedikten sonra "iki ayyaş" diyerek mustafa kemal atatürk'ü küçümceseyen akp'nin kuyrukculuğunu yapıyorsunuz..
22
açık