YARIN KENTE DÖNÜYOLAR. YAPRAK DÖKÜMÜ OLABİLİR!

 YARIN KENTE DÖNÜYOLAR. YAPRAK DÖKÜMÜ OLABİLİR!

Zonguldak Kömürsporlu oyuncular mazeret bildirerek Çarşamba kente dönecek. Öte yandan bir kaç oyuncu yaşanan maddi sıkıntı nedeniyle yönetimle konuşarak takımdan ayrılmak istediği öğrenildi. 
******
TFF 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden temsilcimiz Zonguldak Kömürspor, ikinci yarı hazırlıkları kapsamında Antalya'da 14 günlük kamp yaptı. Kamp sırasında Kırmızı Lacivertli oyuncular ortak bir açıklama yaparak alacakları verilmediği takdirde kente dönmeyeceklerini açıklamışlardı. 2 günlük iznin ardından bugün kente dönmesi planlanan oyuncuların hesaplarına alacaklarının bir kısmı yatırılması rağmen oyuncular mazeret bildirerek kente dönmedi. Ardından Zonguldak Futbol Şube Sorumlusu Hacı Demir oyuncularla konuşarak Çarşamba hepsinin kentte olacağını açıkladı.
***********
Yaprak dökümü olabilir
Zonguldak Kömürspor Futbol Şube Sorumlusu Hacı Demir, oyuncuların kente döneceğini açıklarken bir kaç oyuncunun takımdan ayrılabileceğini söyledi. Öte yandan transfer döneminda sadece kaleci transferi yapabilen Zonguldak Kömürspor'un oyuncu kaybetmesiyle takım git gide kan kaybedecek. 
Manisa maçında  ne yapacağız?
Cumartesi günü Lider Manisasporla kendi saha ve seyircisi önünde karşılaşacak olan Zonguldak Kömürspor'un bir kaç oyuncusunu kaybetmesi halinde teknik direktör Serkan Afacanın rotasyona gitmesi bekleniyor. Öte yandan hala istenilen transferleri yapamayan Kömürspor'un  oyuncu kaybetmesiyle birlikte farklı mağlubiyet elden bile değil
Emre Can Bayram
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Ahmet AKTAŞ 7 ay önce

futbol kulübünü ticari işyeri gibi yönetmek gerekir. nasıl ki işyerine hammadde alırsınız, üzerine katarak kar payı ile de satarsınız. böylelikle gelir gider dengeniz oluşur. ticaretin altın kuralıdır.

kulüp yönetimi, bu işe başka pencereden bakmalıdır. gelir getiren projelere odaklanmalıdır. zonguldak genelinde 50 den fazla kulüp var. birçok amatör cevher var şans bekleyen. şehrimizin tek profesyonel takımı diyoruz. profesyonelce olaya bakmıyoruz. her takımdan en az bir oyuncu alınmış olsaydı. en az 50 topçu olurdu. bu topçuların yarısı maya tutsa. alın size karlılık. oynatın, kiralayın, satın. kulübe para gelir.

İkinci önerim dijital çağdayız. mazimiz ile övünüyoruz. açalım bir youtube kanalı. burada koyalım eski görüntüleri, şanlı mazimizi. İzlendikçe kulüp gelir elde etsin.

topçu yetiştirmezseniz, amatörlere kulak tıkarsanız. ticari olarak işleyemezsiniz.
takvim satmakla, otopark geliri ile sürekli veryansın ederek, kulüp yönetilmemeli. sorun varsa çözümde vardır.

banner228

Yavuzyılmaz Albayrak’ın paketini değerlendirdi

Haberi Oku