YAZICI’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Genel 26.01.2021, 14:54 26.01.2021, 14:58
840
YAZICI’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Zonguldak’ta ihtiyaç sahibi öğrencilere kitap dağıtımı devam ediyor.

Geçtiğimiz ay 100 bin lira değerindeki okul kitaplarını ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtan MHP teşkilatı tarafından 50 bin lira değerindeki okul kitaplarının dağıtımına yeniden başladı.

MHP il Başkan Yardımcısı Kemal Yazıcı, konuya ilişkin açıklamada, "Geçtiğimiz ay kitap dağıtımını bitirmiştik ve tekrar yeni kitaplarımız geldi. Ortaokul, lise kitaplar ile soru bankaları Zonguldak genelde dağıtmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz ay 100 bin lira değerinde kitapta yapmıştık Bu ay ise 50 bin lira değerinde kitapları dağıtmaya devam ediyoruz. Kitaba ihtiyacı olan biri bulsun. Şu anda elimizde Türkçe soru bankası matematik ve KPSS'ye de hazırlık kitaplarımız mevcut. Acil ihtiyacı olan bizi bulsun. Kitaplarımızı Zonguldaklı öğrencilerimizin hizmetine sunduk. Hiçbir karşılık beklemiyoruz.” ifadesini kullandı.

(Şebnem Saka)


Yorumlar (2)
AV.HAKAN AKIN 9 ay önce
MHP İL BAŞKAN YARDIMCISI SAYIN KEMAL YAZICI'YA ,KENDİ İMKANLARIYLA,ŞEHRİMİZDE SÜRDÜRÜLEN EĞİTİM FAALİYETLERİNE VERMİŞ OLDUĞU DESTEKLERİNDEN DOLAYI ŞÜKRANLARIMI ARZEDİYORUM.KEMAL YAZICI BAŞKANIMIZIN ŞEHRİMİZE KATKILARININ HER GEÇEN GÜN ARTARAK DEVAM EDECEĞİNE İNANIYOR VE SİYASETTE BAŞARILARININ DEVAMINI TEMENNİ EDİYORUM.
Ali Akalın 9 ay önce
başarıların devamını diliyoruz kemal başkanda olmasa mhp nin adı yok.. kendisine başarılar dileriz.
13
kapalı