'Yollar Yılsonunda Bitecek”

Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, Şeytanın Avukatı’nda konuştu

“Yollar Yılsonunda Bitecek”

Gazeteci Mustafa Özdemir’in hazırlayıp sunduğu ‘Şeytanın Avukatı’ programının konuğu Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan oldu.

Gazeteci Osman Sav ve Cevdet Akgün’ün sorularıyla ilerleyen programda Selim Alan, Zonguldak’ta yapacağı projeler konusuna değindi.

Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, Elmas TV’de katıldığı “Şeytanın Avukatı” isimli tartışma programında Zonguldak’ın kanayan yarası yolların yapımıyla ilgili tarih verdi.

Vatandaşların en büyü talebinin yıllardır yapılmayan yollar olduğuna vurgu yapan Alan, “19 mahallenin yol sorunu var. Ama belli mahalleler öncelikli olarak asfaltlanacak. Karaelmas’tan asfaltlamaya başlayarak Ontemmuz ve İnağzı’nı bitireceğiz. Halkımız çok kısa süre daha sabır göstersin. 2019 bitmeden yol sorunu bitecek”  dedi.
PROGRAMIN DETAYLARINI, VİDEODAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ…

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
AĞA 1 yıl önce

Vadetmekle mal tükenmez.ama bellide olmaz.inşAllah dediklerini yapar.temennimiz ve arzumuz bu yönde.inşaAllah birilerine rant kapıları açmaz.parti yönetiminin arzu ve helvasını tatmin edecek hareket ve icraatlar yapmaz.inşaalah bir kısım yeşil alanları imara açarak çevresindekilere rant sağlamaz.Alan,ın,dik,vakur ve dirayetli olması lazım.doğru bildiği yoldan kimsenin etkisi altında kalarak icraatlar da bulunmaması lazım.aleyte olan icraatlar kesinlikle alet olmaması lazım.masaya gerektiği zaman yumruğu vurmasını bilmesi lazım.yoksa Alan,da hoca gibi olur yalan,sonrada olur talan.

Misafir Avatar
Kömürkentli 1 yıl önce

Başkanım yol istiyoruz yıllardır cektiğimiz çile yeter artık.ereğli devrek bile çağ atladı,biz olduğumuz yerde sayıyoruz umudumuz sizsiniz.

banner228

TOKİ ve TTK Yetkililerine çağrı yaptı

Haberi Oku