ZES'DEN VALİ BEKTAŞ VE İL MÜDÜRÜ YÜKSEL'E ZİYARET
ZES'DEN VALİ BEKTAŞ VE İL MÜDÜRÜ YÜKSEL'E ZİYARET 
Zonguldak Ereğlispor teknik heyet ve futbolcular Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş ve Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel'i ziyaret etti.
********************
1.Amatör Küme Ereğli Grubu takımlarından Zonguldak Ereğli spor yönetimi ve teknik heyeti Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Zonguldak Valiliği görevinden merkeze alınan Erdoğan Bektaş’ı makamında ziyaret ettiler.Ardından ZES ekibi, Vali Bektaş'a sporun ve sporcunun  yanında oldukları için teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. 
Konu hakkında ZES’ten yapılan açıklama şöyle: “Kulübümüz Başkan Vekili Kaan Kocaman, Genel Kaptanımız Tevfik Cengiz Demirci ve Zonguldak'ın en Genç Antrenörü Emre Kartal Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş'ı makamında ziyaret etti.
Kulübümüz Genel Kaptanı Tevfik Cengiz Demirci 'Sayın valimize hizmetlerinden dolayı teşekkür etmek istedik. Makamlar gelip geçicidir, baki olan ise dostluklardır. Vali bey her daim bir devlet büyüğümüz olarak gönlümüzde yer alacaktır. Yeni görevinde başarılar diliyor, yaptığı hizmetler için kulübümüz adına kendisine teşekkür ederim' dedi.
Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş ise 'Ziyaretinizden ziyadesi ile memnun oldum. Kalıcı dostluklar kazanmış olmak en büyük zenginliğimiz. Devletimiz neyi uygun gördüyse bize gerekeni yapmak düşer. Zonguldak bende özel bir yer olarak kalacaktır' dedi.
Sonrasında ise Zonguldak Vali Yardımcısı Turgut Subaşı Başkan Vekilimiz Kaan Kocaman, Genel Kaptanımız Tevfik Cengiz Demirci ve Zonguldak'ın en genç Antrenörü Emre Kartal ile bir süre sohbet etti.
Yüksel'i de unutmadılar 
ZES heyeti daha sonra Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel’i makamında ziyaret etti.Konu hakkında yapılan açıklama ise şöyle: “Kulübümüz Başkan Vekili Kaan Kocaman, Genel Kaptanımız Tevfik Cengiz Demirci ve Zonguldak'ın en Genç Antrenörü Emre Kartal Zonguldak İl Spor Müdürü Hakan Yüksel'i makamında ziyaret etti.
Zonguldak İl Spor Müdürü Hakan Yüksel "Nazik ziyaretinizden ötürü teşekkür ederim. Kulüplerimizin sosyalleşme ve normalleşme sürecinde büyük rol oynadığı aşikardır. Spor dolu günlerin çok yakında olduğunu bilmenizi isterim. Kulübünüze yeni sezonda başarılar dilerim" dedi.
Kulübümüz Genel Kaptanı Tevfik Cengiz Demirci ise 'Sayın müdürümüzü uzun zamandır ziyaret etmek istiyorduk. Nasip bugünmüş. İlimiz için yaptığı özverili çalışmaları yakinen takip ediyoruz. Kendisinin her zaman yanındayız. Başarılarının devamını dileriz" dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

ÇOLAKOĞLU, GÜNDEM DIŞI SÖZ ALDI

Haberi Oku