ZOKEV KONGRE YAPTI

Genel 01.07.2021, 17:55
305
ZOKEV KONGRE YAPTI

Zonguldak Kültür ve Eğitim Vakfı’nın 14’üncü Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tenis Kortu’nda yapılan kongrede 21 kişilik Mütevelli Heyetinin 7 üyesinin, Denetleme Kurulunun da 3 üyesinin yenilenmesi için seçim yapıldı.

Bu çerçevede Genel Kurulun Vakfın çatısı altında bir iktisadi işletme kurulması konusunun tartışılarak oylanması sonucu, önümüzdeki dönem oluşacak Yönetim Kurulu, bu konuda hazırlayacağı raporun Mütevelli Heyet gündemine de getirilerek tartışılması ve oylanması neticesinde gerekli işlemlerin yapılması hususunda yetkilendirildi.

21 Kişilik Mütevelli Heyet’in 1/3 üyesi için yapılan oylama sonucu, Kürşat Coşgun, Üzeyir Karahasanoğlu, Ece Bakioğlu, Alaaddin Kara, Serhan Çınar, Eylem Kabarık ve Dr. Kemal Yurtbay Mütevelli Heyet asil üyeliklerine seçildi.

 ZOKEV Mütevelli Heyet Başkan ve Yardımcılığı için yapılan oylama sonucunda  ise Ece Bakioğlu Mütevelli Heyet Başkanlığına, Yunus Aykut KIRBIYIK Mütevelli Heyet Başkan Yardımcılıklarına seçildi.

Yönetim Kurulu için yapılan oylama sonucunda ise, bir dönem önce olduğu gibi, Kürşat Coşgun, Serap Özer, Üzeyir Karahasanoğlu, Özgür Erkal, Alaaddin Kara, Engin Çöl ve Zeynep Ebru Yıldızber Yönetim Kurulu üyeliklerine seçildi.

Yeni oluşan Yönetim Kurulu yaptığı toplantı sonucu Kürşat Coşgun Vakıf Başkanı olurken,

Ece Bakioğlu ise Mütevelli Heyeti Başkanı seçildi.

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (0)
23
açık