FLAŞ HABER
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'nin sevimli güvenlikçileri...

HASTANE ONLARA EMANET!

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisinin önü, renkli görüntülere sahne oluyor.

Acil servis girişinin önünü mesken edinen 5 köpek, hastanenin adeta korumalığını üstleniyor. Hastaneye giren çıkanlar güvenlik görevlisi gibi karşılarında duran köpekleri görünce şaşkınlığını gizleyemiyor.

Öte yandan duyarlı insanların verdiği yiyeceklerle beslenen sokak hayvanlarının sosyal mesafe kurallarına uyumlu görünümü de dikkatlerden kaçmıyor.    

Acil servise gelip gidenlerin şaşkın bakışları arasında adeta koruma görevlisi gibi duran köpekler vatandaşların ilgi odağı oluyor. Hastaneye gelen vatandaşlardan Recep İnkara, "Hastane önünde görünce önce şaşırdık. Sıra sıra dizilmişler. Bir de belli mesafeyle durmuşlar. Hastane girişinde ilk defa görenler bizim gibi şaşırıyor. Demek hastane ve vatandaşlar bu hayvancağızlara iyi bakıyor ki buradan ayrılmıyorlar" dedi.

(Abdullah Karabacak)


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Güvenlik 1 ay önce

Bu nasıl bı haber ya güvenlik görevlisi ile aynı cümle arasına koymak kadar güvenlik görevlileri kapıda bekleyen kopekmidir de böyle basit haberler yapıyorsunuz haber anlayışınıza tukureyim

Misafir Avatar
cicek 1 ay önce

valla doğru söylüyorsun

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
ZCY 1 ay önce

Yıllardır hastanenin hemen dibinde oturuyorum. Bu canlar 5'li 10'lu gruplar halinde gezerler, kimseye zararlari olmadı. Arada yaz geceleri havlama sesleri ile uyandirmalari dışında. Onlar sadece hastane muhitinin değil, mahallenin de bekçileri. Apartmanın önünde yemek koyarım gelir gider yerler. Onları seviyoruz.

Misafir Avatar
öncezonguldak 1 ay önce

Oraya sedye ile hasta nasıl girer?Mecburen kovacaksın.Sonra.Kendini hayvan sever sanan insanlık yoksunu sana tepki gösterecek.Bu yorum gerçek,vicdanlı hayvan severleri tenzih eder.

Misafir Avatar
Tebrikler 1 ay önce

Sayin halkın sesi sizi teprik ediyorum diger gazete gibi hedef göstermeyip sahip ciktiginiz icin onlar sadece bir kap yemek ve su istiyorlar ve biraz sevgi sikayet etmek sadece acizlerin ve bencillerin isi

Misafir Avatar
Canberk Acar 1 ay önce

Bi halının üstüne sığınmış vücut ısılarını korumaya çalışıyor canlarım

-Beğenmedim(0)

banner228

Kadın Platformu'ndan çağrı: Meclis Göreve!

Haberi Oku