Zonguldak belediye başkan vekilinden lavuar projesi açıklaması

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ın Ankara’da olması dolayısıyla görevi devralan Belediye Başkan Vekili İbrahim Cansız, TOKİ’nin Lavuar Alanı Projesi’nden çekildiği yönündeki iddialara açıklık getirdi.

Zonguldak’ın 19 mahallesinde rutin hizmetlerin yanı sıra vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda çalışmaların aralıksız sürdüğüne vurgu yapan Başkan Cansız, TOKİ’nin Lavuar Alanı Projesi’nden çekilmesinin söz konusu olmadığını söyledi.

“ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELİYORUZ”

Zonguldak Belediye Başkan Vekili İbrahim Cansız, "Zonguldak belediye başkanımız projelerin takibi için Ankara'ya gitti. Dün Çarşamba günü göreve vekaletim başladı ve bugün de devam ediyor.

Belediyemizin çalışmaları yoğun şekilde devam ediyor. Temizlik ve Fen işlerinden mühendis arkadaşlar,  temizlik işleri müdürü ile yollarda bazı arıza olan yerleri tespit ettik. Arızaların giderilmesi için değerlendirme yaptık. Temizlikle ilgili birkaç konu vardı onları değerlendirdik. İnşallah bugün de yine aynı şeylere devam edeceğiz. Birkaç yerde gidip çalışmaları yerinde görmemiz gerekiyor. Bizler de gidip yerinde inceleme yapacağız. Mahallelerimizde betonlama çalışmalarımız devam ediyor.  Ekiplerimiz, vatandaşlarımızdan gelen talepleri karşılamak için aralıksız çalışıyor" dedi.

“TOKİ, LAVUAR ALANI’NDAN ÇEKİLMEDİ”

Zonguldak Belediye Başkan Vekili İbrahim Cansız, “TOKİ, Lavuar Alanı Projesi’nden çekildi” yönündeki iddiaların hatırlatılması üzerine şu bilgiyi verdi:  

 “Böyle bir şey söz konusu değil. Şayet iddia edildiği gibi çekilme olsaydı bizim haberimiz olurdu. Biz duymadık ve bilmiyoruz. Projenin yapıldığını ve ihale sürecine girileceğini biliyoruz. Çekilme diye şu ana kadar hiçbir şey yok. TOKİ emek verdi orada, projeler hazırlandı ve 5-6 aydır bunlarla ilgili çalışmalar oldu. Hocalar geldi gitti, şehir plancıları gelerek planlamalar yapıldı. Bu saatten sonra TOKİ'nin projeyi iptal etmiş olması çok mantıksız bir şey. Bu tür iddiaların üzerinde durmuyoruz. TOKİ bu kadar emek verdi proje niye çekilsin ki!"

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Ufuk 5 ay önce

Belediyemiz çalışıyor. Yılların birikmiş problemleri bir günde hallolması mümkün değil. Ama belediyemiz çalışıyor.. Ve problemler tek tek hallediiliyor. Milletimize biraz sabır.

Misafir Avatar
Poli, tikacı. 5 ay önce

Fırsat bu fırsat.açiklama,beyanat,inceleme ile vitrin yapma yarışı.başkanin koltuğuna vekaleten oturan sahnede boy gosterme yarışına giriyor.

banner228

Valilik'ten "dolandırıcılık"...

Haberi Oku