'Zonguldak'a uçmak istiyoruz”
THY Genel Müdürü Kotil’den müjde

Zonguldak’a uçmak istiyoruz, bununla ilgili çalışma başlattık”

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil, MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz’a “Zonguldak’a uçmak istediklerini, bununla ilgili çalışma başlattıkları” müjdesini verdi.

Müsiad basın bürosundan verilen habere göre Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil, MÜSİAD’ın bu yıl ilk kez gerçekleştirdiği VİZYONER’15 Sektör Zirvesi’ne katıldı. Zonguldak Havaalanının yurt içi seferlere açılmasıyla ilgili dosya hazırlayan MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, zirvede bir araya geldiği THY Genel Müdürü Temel Kotil’e konunun önemini bir kez daha anlattı. THY Genel Müdürü Temel Kotil de MÜSİAD Zonguldak heyetine, “Zonguldak’a uçmak istediklerini, bununla ilgili çalışma başlattıkları” müjdesini verdi.

MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz, “Bir süredir THY Genel Müdürü Sayın Temel Kotil ile Zonguldak Havaalanının yurt içi seferlere açılmasıyla ilgili görüşmek, hazırladığımız dosyayı vermek istemiştik. Kendisiyle MÜSİAD Genel merkezimizin düzenlediği VİZYONER’15 Sektör Zirvesinde bir araya geldiğimizde konunun önemini, Zonguldak, Bartın ve Karabük başta olmak üzere bölge insanının ne derece istekli olduğunu anlattık. Sayın Kotil de Zonguldak’a uçmak istediklerini, bununla ilgili çalışma başlattıklarını söyledi. Biz MÜSİAD olarak Zonguldak Havaalanının yurt içi seferlere başlamasıyla ilgili girişimlerimizi devam ettireceğiz. Bölgenin ekonomik ve sosyal yönden kalkınması için buna ihtiyacı var” dedi. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Yasak Bitti... Normalleşme Başladı!

Haberi Oku