ZONSİAD'IN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU
Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneğinin(ZONSİAD) yeni Başkanı Necdet Tıskaoğlu oldu. 

Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneğinin(ZONSİAD)4.Olağan Genel Kurulu 8 Şubat Cumartesi günü İstanbulda Esenler Kültür Merkezinde yapıldı. 
İstiklal marşı ve saygı duruşu ile başlayan genel kurul divan kurulunun tüzük değişikliklerini oylamaya sunmasıyla devam etti. Ardından seçime tek liste ile giren işadamı Nejdet Tıskaoğlu, Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneğinin(ZONSİAD)'nın yeni başkanı oldu. 
Dilek ve temennilerin kabul edilmesinin ardından konuşan çiçeği burnunda başkan, Nejdet Tıskaoğlu, ''Ekmek yediğimiz o madenlere hepimizin borcu var. Bu borcuda Allah bana bu şekilde ifade etmeyi nasip etti. İnşallah Allah utandırmaz. Halil Başkan çok güzel şeyler söyledi. Zor yüklerle geldi. Özellikle Halil İbrahim bey ve yönetimine 2012 yılından beri bu derneği yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Artık üretimi yaparak meyveleri toplama zamanı. Ben bir saniyiciyim ben bir üreticiyim o yüzden işim kolay. Dolayısıyla üretimin nasıl yapılacağını biliyorum.Üretimin yapılması için iyi bir ekip doğru insanların toplanması hedeflerin olması ve birliktelik. Biz bunu başarabiliriz''dedi.
Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneğinin(ZONSİAD) Başkanı Nejdet Tıska'nın yeni yönetimi şu şekilde oluştu.
Yönetim Kurulu Asil;Başkan Nejdet Tıskaoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Orhan Bayraklı, Serpil Cuntay, Sayman Zekariya Kabuk, Genel Sekreter Rukiye Karayağız, Yönetim Kurulu Üyesi Sibel Zaloğlu, Ahmet Doruk, Ahmet Çelik, Yüksel Balcı, Murat Kotra, Ergün Ece, Erol Nalbalt, Murat Aktaş, Samet Eren, Asım Cumhur Güner, İlhan Yörük'den oluştu.
Yönetim Kurulu Yedek;Yedek Üye, Cenk Akbostancı, Hilmi Cıbır, Ömer Emeç, Sadettin Yılmaz, Davut Atak, Erol Karanlık, Eren Tülübaş, Muhsin Saka, Yunus Emre Topal, Denetim Kurulu Asil;Denetim Kurulu Başkanı, Mehmet Keserci, Mustafa Kurt, Şenol Birol Kabarık, Denetim Kurulu Yedek ;Denetim Kurulu  Yedek, Ersin Aktaş, Şevki Bayram, Şinasi Alabaş, Federasyon Delegeleri, Nejdet Tıskaoğlu, Halil İbrahim Ece, Orhan Bayraklı, Sibel Zaloğlu, Murat Kotra oldu.
Ardından Genel Kurulan katılan katılımcılara Eğitmen Yazar Murat Akbaş'ın moderetörlüğünde İnavasyon Uzmanı Salih Keskin, Dış Ticaret Uzmanı Serpil Cuntay, İK ve Yönetim Danışmanı Sibel Zaloğlu, Finans Uzmanı Olcay Acar, Öğretim Görevlisi, Turuzim İşletmecisi ve Zonguldak Kömürspor Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Murat Cüntay panel verdi.
Öte yandan panele konuşmalarıyla damgasını vuran , Turizm İşletmecisi ve Zonguldak Kömürspor Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Murat Cüntay, Ereğli'nin turizmde gelişmesi için panel talep ettiği ancak Zonguldak'ın bu konuda geride kalarak bu konuda bir girişimde bulunmadığını söyledi. Cüntay ayrıca, Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneğinin yeni yönetimini tebrik ederek, ilerleyen dönemlerde şehirin takımı olan Zonguldak Kömürspor'a sahip çıkılmasını istedi. 
Genel Kurul ve panelin tamamlanmasının ardından Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği tarafından panel veren katılımcılara madenci heykeli ve plaket verildi.
Emre Can BayramAnahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

İdlib'te çok sayıda şehit...

Haberi Oku