Civelek'ten Erdemir'in nakliye politikasına tepki
Kdz. Ereğli Şoförler Otomobilciler ve Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek Erdemir’in nakliye politikalarına sert tepki gösterdi. Ereğli TSO Yönetiminin Erdemir ile mücadelesinde haklı olduğunu ve TSO yönetimini desteklediklerini açıklayan Civelek şunları kaydetti:

“Ereğli İlçemizde binlerce kamyoncu esnafımız varken, ilçemizde bulunan Oyak Erdemir Demir ve Çelik Fabrikaları'ndan kamyoncu esnafına fabrikadan nakliye işi verilmediğinden, birçok kamyoncu esnafımız işsiz kalmış, araçlarını satmak zorunda kalmışlardır. Her yerde sanayiciler kendi yöresinin esnafına iş vererek korurken, şu anda Erdemir'in nakliye işini dışarıdan gelen esnaflar yapmaktadır. Son zamanlarda Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası ve Erdemir arasındaki anlaşmazlıkta, Kdz. Ereğli Ticaret Odası Ereğli esnafını koruma açısından haklı konumdadır. Kdz. Ereğli Şoförler Odası olarak bu konuda Ticaret Odasını desteklemekteyiz. Yetkililerden talebimiz Erdemir'den taşınacak malların nakliyesi konusunda ilçemizdeki kamyoncu esnafına öncelik verilmesini, kamyoncu esnafımızın mağduriyetinin giderilmesini talep etmekteyiz."
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
aycan sahın 4 yıl önce

erdemır kendi basına bir devlet güçlü turkıye dıyorlarya gelsın akp dur desın ditemez muhatap bulamaz işin bası daha yakında sac kesım depolarınıda kapattıracaklar bır issiz ordusu daha olacak ereğliyi biyiren erdemirdir sıyasiler carae aramasın erepli daha kotü olacak

banner228

İmam Rus Sevgilisiyle Kaçtı

Haberi Oku