İŞÇİ EMEKLİLERİNDEN SAĞDUYU ÇAĞRISI

Tüm İşçi Emeklileri Derneği Zonguldak Şubesi Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada son günlerde yaşanan olaylar sebebiyle sağduyu çağrısında bulunuldu.
Tüm İşçi Emeklileri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Mustafa Sarıoğlu, yaklaşık 20 gündür yaşananlardan rahatsız olduklarını belirtti. Sarıoğlu, "Yıllarca yer altı maden ocaklarında çalışıp emekli olan ve Türkiye'nin değişik illerinde, Zonguldak genelinde oturan emekliler olarak son 20 gündür ülkemizde yaşanan görüntülerden rahatsız olmaktayız. Yüzleri maskelerle kapalı, her tarafı kırıp döken, vatandaşın malına zarar veren, kamu kurumlarının arabalarını yakan yıkan, polisimize taşlarla, molotoflarla saldıran, küfreden bu eli kanlı illegal örgütleri ve onların iç ve dış destekçilerini nefretle kınıyoruz. Bizler emekli olmadan ülkemizin huzuru ve kalkınması için mücadele eden ve şimdi ise emekliler olarak yine ülkemizin huzur içinde ilerlemesini arzu ediyoruz. Bu konuda iktidar, muhalefet, köydeki korucudan, Cumhurbaşkanımıza kadar herkesin Allah rızası için birlikte huzura, aydınlığa, refaha yürümesini dünya ülkeleri içinde ancak yerimizi ön saflarda alacağımızı ümit ediyoruz. Bu konuda herkesi sağduyuya davet ediyoruz" dedi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Emekli muhtar 8 yıl önce

Sayın başkan doğru söylüyorsunda,SEN ESAS İŞLERİNLEDE BÖYLE ÜĞRAŞSAN..Hangi iş deme sakın İNTİBAK YASASINDAN sen yararlandın ama 2000 den sonra emekli olanlar yararlanamadı....Senin maaşın 2002 ylında emekli olanları geçti SENİN İŞİN SADECE KENDİNEMİ...BİRKEREDE 2000 DEN SONRA EMEKLİ OLANLAR İÇİN GAZETELERE ÇIK OLMAZMI

banner228

Yaşar Balcı’nın ismi caddeye verildi

Haberi Oku