Tesadüfe bak… İkisi de Memur-Sen’li…

Kozlu ve Kilimli’ye kaymakam atanmasından sonra, idari kadroların atanmasına da başlandı. Son olarak her iki ilçeye Milli Eğitim Müdürü ataması yapıldı. Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu Müdürü Mansur Gök getirilirken, Kilimli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’neyse Gelik İlkokulu Müdürü Ayhan Yılmaz atandı. Atamalarda gelenek bozulmadı, Milli Eğitim tercihini büyük bir rastlantı sonucu(!) yine Memur-Sen üyelerinden yana kullandı. Her iki müdürün, kamuoyunda, “hükümet yandaşı” olarak bilinen Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı Eğitim Bir-Sen üyesi olması dikkat çekti.

DALGIÇ: “BU KADARI TESADÜF OLAMAZ”

Konuyla ilgili olarak Halkın Sesi’ne bir açıklama yapan KESK’e bağlı Eğitim-Sen Zonguldak Şube Başkanı Mehmet Dalgıç, “Atamalar bizi şaşırtmadı. AKP tüm hızıyla kadrolaşmaya devam ediyor. Liyakat, başarı, kıdem gibi ölçütleri göz önüne almadan yandaşlarını makamlara atamaya devam ediyor. Milli Eğitim’de neredeyse tüm atamaların Memur-Sen üyesi olması tesadüf değildir. Artık anlaşılmıştır ki, Memur-Sen’le hükümet el ele, kol kola bu ülkeyi idare eden kadroları birlikte oluşturmaktadır. Tüm bunlarla hesaplaşacağımız günler uzak değildir, elbet bir gün hesabı sorulacaktır.” dedi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
barış keleş 7 yıl önce

Ayhan hocaya başarılar....

Misafir Avatar
yılmaz kaldırım 7 yıl önce

hoca61
ayhan yılmaz akrabam felan değil. ama sen biraz kıskancılıktan laf sokmaya calısıyorsun gibi. ayrıca sen hoca yada öğretmen olsan önce gizli isim arkasına sığınıp insan karalamaya calısmaz acıka cık adam gibi eleştirini yaparsın. kimliğinle tabi

Misafir Avatar
erhanbabs 7 yıl önce

kozlu milli eğitim müdürüm sayın mansur gök hocama ve kilimli milli eğitim müdürü ayhan yılmaz hocama yeni görevlerinde başarılar diler,hayırlara vesile olmasını dilerim.

Misafir Avatar
hoca61 7 yıl önce

yılmaz kaldırım ayhan hoca senin akraban olabilir ama bu kadar da atılmazki bu okulun sbs sınavında başarısı varmı?spor faaliyetlerinde ne başarı sağlamış?kültürel anlamda kermes ve yıl sonu etkinliği dışında bir faaliyet yapmışmı.

Misafir Avatar
Ali ÇOBAN 7 yıl önce

Atanan arkadaşlara başarılar dierim. Her ikisini tanımamda yukarıda ki eleştiri atanan arkadaşlarının kişiliklerine değil.Bu devirde bir yere müdür olmak için Memur-Sen'e üye mi olmak lazım. İllaki Eğitim-Bir-Sen'e mi üye mi olmak lazım? Bütün zeki ve çalışkan olan öğretmenler bu sendikaya mı üye? Bu sendikaya üye yapılırken genel yetenek sınavına mı alınıyor öğretmenler bunları bilelim yeter.

Misafir Avatar
yılmaz kaldırım 7 yıl önce

'' Liyakat, başarı, kıdem gibi ölçütleri göz önüne almadan yandaşlarını makamlara atamaya devam ediyor. '' demiş...
EYYYY MEHMET DALGIÇ
Sen hangi liyakattan , hangi başarıdan bahsediyorsun ...
Sen boş boş konuşacağına gidip Ayhan YILMAZ 'ın genç yaşına rağmen gelik ilköğretim okulunda neler yaptığını araştır...
Eğer liyakat ve başarı diyorsan bilesin ki Ayhan YILMAZ seni ve senin sendikana bağlı bir çok müdürü cebinden çıkarır ...
Ayrıca Biz KİLİMLİ 'liler Ayhan YILMAZ 'ın atamasından memnunuz sana ne oluyor ki

Misafir Avatar
Kader öztürk 7 yıl önce

Adam gibi adamdır her ikiside.Beraber çalışmış bir öğretmen olarak bu görevi en iyi şekilde yapacaklarına inancım tamdır.Gece gündüz demez çalışırlar.hayırlı olsun

Misafir Avatar
burhan 7 yıl önce

Tesadüf olmaması,hak yerini buldu demek için KESK li mi olmak lazım,
Veya Memur-Sen lilerin ataması yapılması için size onaya mı düşmeli...İdeolojik körlükle suçladığınız kurumlar ve kişilerin suçladığınız eylemlerinini daha fazlasını siz yapmış oluyorsunuz bu şekilde!!!

banner228

AVUKAT AŞKINDA SON CELSE EVLİLİK

Haberi Oku