TRABZONLULAR’DAN DEMİR’E ‘GEÇMİŞ OLSUN’

Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Bayrak ve yönetimi, Zonguldak TSO Başkanı Salih Demir’i ziyarette ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 Ziyarette konuşma yapan Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Bayrak, “Son zamanlarda yaşanan olayları bizlerde takip ediyoruz. Sizlere geçmiş olsun diyoruz. Siz Zonguldak’ta birçok insana ekmek veren bir kuruluşsunuz. Zonguldak’ın size, sizin de Zonguldak’a ihtiyacınız olduğunuz bilinmektedir. Bu vesileyle yönetim kurulu ile sizlere geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Hal hatır sormaya geldik. Allah yardımcınız olsun diyoruz” dedi.

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TSO Başkanı Salih Demir ise “Başkanım ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bize sahip çıktığınız için teşekkür ediyorum. Zonguldak bize lazım, bizde Zonguldak’a lazımız. Biz Zonguldak’tayız işimizin başındayız. Bundan böylede devam edecek. Sıkıntısız devam edecek. İnsanın hayatında ufak tefek inişler çıkışlar oluyor. Ancak, bizim kalbimiz temiz, başımız dik. Alnımız açık olarak Zonguldak’ta görevimize de, işlerimize de devam edeceğiz” diye konuştu.(İHA)

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ali baş 8 yıl önce

hayırdır trabzonlular cemiyeti ne ziyareti bu bu hareketinizden sonra derneğinizden istifa edeceğim benim üyesi olduğum cemiyet devlete karşı gelen insanları ziyaret edemez yalaka olamaz böyle biline

banner228

Yok öyle yağma

Haberi Oku